Szkatułki i stojaki na biżuterię

60 Produkty
Sortuj według
shop-to-club

Szafka na biżuterię z lustrem

Ograniczona przestrzeń w mieszkaniu to problem wielu rodzin, które są zmuszone wybierać wielofunkcyjne meble, zajmujące jak najmniej cennego miejsca. Jeden z przykładów praktycznego rozwiązania, które sprawdzi się zarówno w małych wnętrzach, jak i przestrzennych domach, to szafka na biżuterię z lustrem. Ustawiona w sypialni będzie pełnić funkcję niezbędnej każdej kobiecie toaletki, zaś w przedpokoju stworzy możliwość rzucenia okiem na swój wygląd przed wyjściem z domu. Biżuteria ma to do siebie, że dość trudno ją przechowywać, nie narażając jej na zniszczenie lub zgubienie. Szafka na biżuterię z lustrem rozwiązuje ten problem, jednocześnie umożliwiając pozbycie się licznych pudełek i szkatułek. Zazwyczaj wykonana jest z drewna. Dzięki temu charakteryzuje się dużą uniwersalnością i wytrzymałością. Może być pomalowana na dowolny kolor i odpowiednio zabezpieczona przez odpryskami farby, najczęściej za pomocą lakieru. Taki mebel to gwarancja łatwego przechowywania wszystkich kobiecych błyskotek, a dodatkowo – świetny sposób na uzupełnienie aranżacji wnętrza.

Praktyczny stojak na biżuterię

To doskonały przykład sztuki użytkowej. Oryginalna konstrukcja umożliwia wygodne uporządkowanie drobiazgów, a jednocześnie stanowi interesującą ozdobę toaletki. Dzięki niemu wszystko, co niezbędne jest zawsze pod ręką, a my wyrabiamy w sobie nawyk odkładania rzeczy na miejsce. Klasyczne stojaki na biżuterię składają się z zamocowanych na różnych poziomach metalowych haczyków. Dzięki bogatej wyobraźni projektantów, ich konstrukcja często przyjmuje niezwykle oryginalną formę. Przed wyborem odpowiedniego stojaka warto rozejrzeć się i zobaczyć, który z nich najlepiej pasuje do wystroju naszej sypialni. Obok modeli z tworzyw sztucznych w sprzedaży dostępnych jest też wiele produktów wykonanych z bardziej ekskluzywnych materiałów. Fantazyjne figurki z porcelany i żywicy organicznej, rzeźby z drewna bambusowego oraz eleganckie stojaki z białego złota to tylko niektóre przykłady niebanalnych akcesoriów dla najbardziej wymagających odbiorców. Stojak na biżuterię to praktyczna ozdoba, która stanowi efektowny dodatek do każdej sypialni. Warto wykorzystać go do uporządkowania domowej kolekcji biżuterii lub podarować komuś na prezent.

Szkatułka na biżuterię

Piękna biżuteria zasługuje na efektowny sposób przechowywania. Od setek lat taką funkcję pełni szkatułka na biżuterię. Dobrze wykonana, z odpowiednimi przegródkami lub haczykami, sprawi, że kolczyki zawsze będą ułożone parami, a łańcuszki nie będą splątane. W zależności od epoki szkatułki na biżuterię były mniej lub bardziej dekorowane. Jednak do dziś przetrwało przekonanie, że pełnią także funkcję ozdoby. Mogą przybrać formę prostego pojemnika z wewnętrznymi przegródkami lub dużego pudełka z szufladkami i lusterkiem. Szkatułka na biżuterię to również doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Postaw na jakość i elegancję i podaruj swoim bliskim coś naprawdę wyjątkowego! Wystarczy zarejestrować się na stronie WestwingNow i na bieżąco śledzić naszą ofertę. Zakupy u nas to zawsze ekscytujące przeżycie. Oryginalne meble, dodatki, szkło, porcelana… A wszystko bez wychodzenia z domu! Wystarczy kliknąć myszką, a stylowe szkatułki na biżuterię ozdobią twoje wnętrze.