Prezenty

797 Produkty
Sortuj według
shop-to-club

Muzyka w sercu gra…

Codzienne obowiązki wymagają od wielu osób coraz większej mobilności – na porządku dziennym są rozmowy telefoniczne w samochodzie, autobusie czy tramwaju, a dodatkowo zdecydowana większość z nas lubi umilać sobie czas słuchaniem muzyki w trakcie podróży. Idealnym rozwiązaniem są w tym przypadku słuchawki douszne, czyli niewielkie akcesoria służące do odtwarzania muzyki oraz prowadzenia rozmów przez telefon.

Praktyczne słuchawki nauszne są cenione zarówno przez miłośników muzyki, jak i gier komputerowych. Ich ogromną zaletą jest to, że doskonale tłumią dźwięki z zewnątrz. Dlatego można słuchać muzyki bez zakłóceń, a także niejako odciąć się od otoczenia, całkowicie oddając się swojej pasji. Trzeba jednak pamiętać, że słuchawki nauszne wymagają przyzwyczajenia i na początku mogą być niewygodne. Noszenie ich przez wiele godzin nie zawsze jest komfortowe, ponieważ dobra izolacja ma swoją cenę – słabą wentylację. Niemniej doskonale sprawdzają się podczas podróży komunikacją miejską, szczególnie dość głośnym metrem, w którym mniejsze słuchawki douszne bardzo słabo izolują dźwięki z zewnątrz. Ważną rolę w konstrukcji słuchawek zajmują wygodne nauszniki.

Nudy nie ma - prace z pasją

Nudy nie ma to firma oferująca klientom interesujące plakaty i grafiki o różnorodnej tematyce. Dzięki pracy utalentowanych rysowników powstają nieszablonowe i przykuwające uwagę prace, inspirowane filmem, muzyką, malarstwem. Wiele z nich tworzonych jest również z myślą o pokojach najmłodszych użytkowników. W Nudy nie ma każdy znajdzie coś dla siebie! Oto krótki przegląd zaprojektowanych przez markę kolekcji:

  • Seria Quotes - plakaty typograficzne inspirowane cytatami. Wśród cytowanych postaci znajdują się między innymi Andy Warhol, Steve Jobs oraz bohaterowie znanych seriali.
  • Seria Cities - plakaty typograficzne inspirowane planami miast, między innymi Paryża, Berlina i Londynu. Idealne dla pasjonatów podróży.
  • Seria Words - plakaty typograficzne przedstawiające definicje angielskich słów, takich jak: „love”, „friend” i „hope”. Nietypowe plakaty zainspirują nie tylko miłośników języków obcych.
  • Seria Words of Wisdom - plakaty typograficzne z przesłaniem. Pomysłowe napisy to doskonała propozycja dla osób marzących o wesołych i zachęcających do przemyśleń dodatkach, które przykują uwagę gości.
  • Seria Animals - grafiki dla dzieci przedstawiające zwierzęta. Oryginalne rysunki przedstawiające lemury, leniwce, tapiry i kapibary wprowadzą do dziecięcego pokoju odrobinę egzotyki.
  • Seria Goodnight - wyjątkowe grafiki do dziecięcej sypialni. Pełne ciepła rysunki przedstawiające dzieci i ich czworonożnych przyjaciół sprawią, że pokój nabierze bardziej przytulnego wyglądu.
  • Plakaty spersonalizowane - kolorowe plakaty z rysunkami przedstawiającymi dzieci. Zamawiając plakat, można zdecydować, jakie imię ma się na nim znaleźć.

Pierwsza Komunia Święta jest pierwszą bardzo ważną uroczystością w życiu dziecka. Towarzyszą temu odpowiednie przygotowania – zarówno na polu duchowym, jak i dekoracji oraz stroju. Aby dziecko poczuło się wyjątkowo w tej chwili, warto podarować mu nietuzinkową rzecz. Jakie prezenty komunijne najlepiej się sprawdzają? Co podarować rower, biżuterie zajrzyj do naszej oferty na pewno coś wybierzesz.

Wręczanie podarunków to wyjątkowy moment, kiedy ofiarowuje się komuś bliskiemu płynące z głębi serca życzenia i starannie wyselekcjonowany prezent. Znajdź, więc swoje inspiracje i wybierz torebki, które idealnie podkreślą tą chwilę!

Odkryj nasze pomysły na prezenty na WestwingNow i kup idealny podarunek!