Rozmiar
  Zarejestruj sie i otrzymaj voucher 50 zł!

  Artykuły biurowe

  167 Produkty
  Sortuj: Popularność
  Filtr

  Artykuły biurowe, czyli sposób na lepszą organizację biurka

  Artykuły biurowe są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania biura. Przychodzą z pomocą w organizacji pracy, ułatwiają opanowanie bałaganu. Jak urządzić biuro? Przede wszystkim warto zadbać o elegancką aranżację, wygodę, ergonomiczne umeblowanie, ale też o zwykły porządek. Żeby praca była komfortowa pomocne mogą okazać się niektóre akcesoria biurowe. Wśród nich można wymienić designerskie pióra i długopisy, stylowe organizery lub przyciski do papieru. W miłym otoczeniu pracuje się lepiej. Inspiracji i dobrej energii dodadzą różnorodne ozdoby na biurko. Mogą to być praktyczne dekoracje , podkładki pod mysz, kubki czy przyciski do papieru, albo akcesoria, które nawiązują do naszych zainteresowań.

  Artykuły biurowe, które Ci się przydadzą

 • Organizer na biurko: może mieć różny kształt i rozmiar – dostępne są nawet modele z dużą szufladą na papier w formacie A4. W nowoczesnym wnętrzu sprawdzi się organizer na biurko z siatki metalowej lub tworzywa sztucznego. Do gabinetów urządzonych w stylu klasycznym i kolonialnym pasują ekskluzywne akcesoria biurowe, na przykład przyborniki z drewna, skóry i marmuru.

 • Podkładka na biurko, najczęściej wykonana jest z wytrzymałego plastiku i dostępna w różnych wymiarach i kolorach. Chroni biurko przed plamami z tuszu, śladami po kubkach czy talerzykach. Do gabinetów czy sal konferencyjnych, lepszym wyborem będzie elegancka wykonana ze skóry, sztucznej lub naturalnej.

 • Przybornik na biurko skupi najważniejsze przedmioty w jednym miejscu. Najczęściej jest widoczny, dlatego warto wybrać taki, który będzie cieszył oko. Jeśli biurko jest minimalistyczne przybornik może być ozdobny lub posiadać ciekawy kształt. Jeśli zdobione lepiej zdecydować się na nowoczesny, z metalowej siatki lub sztucznego tworzywa. W gabinetach zaaranżowanych w stylu klasycznym najlepiej sprawdzi się przybornik z drewna, skóry, marmuru czy kości słoniowej.

 • Kalendarz na biurko, powinien być pod ręką i w zasięgu wzroku, tak żeby zanotowane w nim informacje nie umknęły. Tradycyjny, papierowy może mieć dwa rodzaje: tygodniowy lub dzienny. Pozwala on zgromadzać wszystkie zapiski w jednym miejscu. Kalendarz do postawienia na biurku zwykle wykonany jest z drewna lub z metalu. Jego zaletą jest trwałość. Osoby, które potrzebują dużo miejsca na notatki lub rysunki mogą być zadowolone z papierowego podkładu na biurko w formie bloku kart z nadrukowanym kalendarzem.

 • Pokrowiec na laptopa, można w nim transportować komputer jak w zwykłej torbie. Warto wybierać pokrowce idealnie dopasowane do wymiarów komputera, gdyż zapewniają optymalne zabezpieczenie oraz zwróci uwagę na materiał. Im bardziej miękki i sprężysty, tym lepiej.

 • Poznaj naszą ofertę artykułów biurowych, które ułatwią Ci pracę. Stwórz stylowe i praktyczne miejsce pracy, zamawiając dodatki na biurko na WestwingNow