Dodatki

592 Produkty
Sortuj według
shop-to-club

Styl prowansalski

Prowansalskie domy są jasne i przestronne. Widać w nich umiłowanie tradycji i natury. Oto cechy, po których można rozpoznać styl z krainy lawendowych pół:

  • Bielone meble
  • Naturalne materiały
  • Kabriolowe nóżki
  • Postarzenia
  • Romantyczne dekoracje

Dodatki w stylu prowansalskim

We wnętrzach w stylu prowansalskim ozdobne dodatki i urocze bibeloty pojawiają się niemal na każdym kroku. Wśród nich najpopularniejsze są białe lampiony wykonane metodą metaloplastyki, dekoracyjne ramki na zdjęcia i wszelkiego rodzaju pojemniczki. Te ostatnie to także stylowe dodatki, które pomogą zapanować nad niesfornymi przedmiotami. Takie pojemniki najczęściej wykonuje się z jasnej ceramiki lub transparentnego szkła.

Dodatkiem stylu prowansalskim to także białe koszyki wiklinowe. Mogą one pełnić funkcję niewielkich szufladek lub osobnych pojemników na przykład na pledy lub drewno kominkowe. Takie kosze są niezwykle ozdobne, a przy tym bardzo funkcjonalne.

Ogrodowe dodatki w stylu prowansalskim

Także ogrody, balkony i tarasy można aranżować w stylu prowansalskim. Mają one romantyczną duszę, a relaks w takim otoczeniu jest jeszcze bardziej przyjemny. Ogrodowe akcesoria w stylu prowansalskim to przede wszystkim metalowe donice i kwietniki, starodawne konewki i lampiony przypominające klatki dla ptaków. Dodatki w stylu prowansalskim można także umieszczać we wnętrzach w innych stylach. Jako przykład warto podać shabby chic lub vintage, które czerpią z tradycji krainy lawendowych pól. Dzięki tym romantycznym dodatkom wnętrza nabierają przytulnego charakteru.

Torba na laptopa na wszystkie okazje

Przed przystąpieniem do zakupów warto przemyśleć, w jaki sposób zamierzamy korzystać z torby. Komputer, który będzie jedynie przenoszony z domu do kawiarni, nie wymaga szczególnych zabezpieczeń. W takich sytuacjach sprawdzi się lekka i poręczna torba o nieco mniejszym usztywnieniu. Dla wielu użytkowników w pełni wystarczające może okazać się zapinane etui z piankowym wypełnieniem. Umieszczonego w nim laptopa bez problemu zmieścimy w większej torebce, dzięki czemu nie trzeba będzie zabierać ze sobą dodatkowego bagażu

Podczas podróży służbowych miękkie etui nie zapewnia skutecznej ochrony. W wąskich przejściach w pociągu lub w samolocie łatwo uderzyć laptopa, a nadmierne wstrząsy i drgania mogą spowodować uszkodzenia dysku. Z myślą o dłuższych wyjazdach lepiej zaopatrzyć się w sztywną torbę z podwójnym wypełnieniem. Interesującą propozycją są też specjalne walizki na laptopa. Wyposażone w kółka torby ułatwią przewożenie ciężkich komputerów i bez trudu pomieszczą wszystkie niezbędne dodatki.

la osób, które lubią korzystać z komputera w nietypowych sytuacjach, na przykład podczas wycieczek w góry, dobrym rozwiązaniem będą plecaki na laptopa. Dzięki specjalnej, usztywnianej kieszeni i amortyzującemu wypełnieniu ochronią sprzęt w bardziej ekstremalnych warunkach. Praktyczne plecaki przydadzą się także tym, którzy lubią dojeżdżać do pracy na rowerze.

Dodatki i akcesoria

Sztuka aranżacji wnętrz w dużej mierze opiera się na umiejętności doboru odpowiednich dodatków. To właśnie dodatki i akcesoria budują wyjątkowy klimat aranżacji, nadając kompozycji spójny charakter. Kompletując wystrój wnętrza warto nieustannie poszukiwać nowych rozwiązań, śmiało łącząc ze sobą różne kolory, eksperymentując z rodzajem i fakturą materiałów. Dobrze dobrane dodatki, dekoracje i akcesoria nie przytłoczą wnętrza, a jednocześnie w dyskretny sposób nawiążą do pasji i zainteresowań domowników.

Odkryj nasz szeroki asortyment dodatków na WestwingNow i kup swój ulubiony model!