Rozmiar
  Zarejestruj sie i otrzymaj voucher 50 zł!

  Dodatki

  470 Produkty
  Sortuj: Popularność
  Filtr

  Dodatki


  Figurki to dodatki do aranżacji produkowane na różne okazje. Motywy świąteczne są jednymi z najpopularniejszych. W okresie Świąt Bożego Narodzenia warto zaopatrzyć się w tematyczne dekoracje, z których można stworzyć całą szopkę betlejemską. Będzie ona wspaniałą ozdobą stołu i wniesie do domu świąteczny klimat.

  Popularne są także figurki wielkanocne w kształcie baranka, zajączka i koszyki z pisankami. Można je umieścić w święconce. To szybki sposób na stworzenie wielkanocnego klimatu!

  Oryginalny design mieszkania mogą zapewnić odpowiednio dobrane dodatki. Do nowości należy zaliczyć figurki dekoracyjne w kształcie geometrycznych wzorów. Wykonane są one zazwyczaj z metalu. Posiadają futurystyczny wygląd i pasują do modernistycznych wnętrz.

  Figurki dekoracyjne do ogrodu

  Figurki dekoracyjne mogą również stanowić ozdobę ogrodu. Dekoracje ogrodowe sprawiają, że teren przed domem wygląda atrakcyjnie nawet zimą, czyli w okresie, w którym nie zdobi go roślinność. Figurki ogrodowe posiadają zazwyczaj od 40 cm wysokości. Od dekoracji, które przeznaczone są do wnętrza domu, różnią się materiałem, ponieważ wykonane są zazwyczaj z gliny lub betonu, aby były odporne na zmiany pogodowe. By w słoneczne popołudnie móc w pełni odpocząć po dniu pracy i uciec myślami gdzieś daleko, warto zaaranżować w ogrodzie przestrzeń, która będzie szczególnie sprzyjała relaksowi. Wybierzmy zaciszne miejsce – niech to będzie zakątek wśród bujnej roślinności. Jeśli udekorujemy go pięknymi figurami, na przykład kamiennymi postaciami Buddy, z pewnością będzie sprzyjał relaksowi.

  Dodatki i akcesoria do wnętrz

  Sztuka aranżacji wnętrz w dużej mierze opiera się na umiejętności doboru odpowiednich dodatków. To właśnie dodatki i akcesoria budują wyjątkowy klimat aranżacji, nadając kompozycji spójny charakter. Kompletując wystrój wnętrza warto nieustannie poszukiwać nowych rozwiązań, śmiało łącząc ze sobą różne kolory, eksperymentując z rodzajem i fakturą materiałów. Dobrze dobrane dodatki, dekoracje i akcesoria nie przytłoczą wnętrza, a jednocześnie w dyskretny sposób nawiążą do pasji i zainteresowań domowników.

  Dodatki, które znajdziesz w sklepie internetowym WestwingNow stworzą piękną dekorację wnętrza, od którego trudno będzie oderwać wzrok! Wybieraj wśród szerokiej oferty i skorzystaj z szansy na zanurzenie się wraz z nami do świata najnowszych trendów i zachwycających inspiracji!