Szukaj
Zarejestruj sie i otrzymaj voucher 50 zł!

Stojaki na magazyny

18 Produkty

Stojaki na magazyny stworzą piękną i harmonijną aranżację

Wśród praktycznych i dekoracyjnych akcesoriów ważne miejsce zajmują stojaki, stojaki na magazyny. To produkty dla domu, których rozmiar, forma i przeznaczenie są mocno powiązane z funkcjonalnością. W przedpokoju powinien zagościć stojak na buty czy parasole, w kuchni trudno się obyć bez stojaka na noże, ręczniki papierowe czy wino, z kolei aranżację salonu ubarwia i dekoruje stojak na magazyny czy płyty CD. Designerzy poświęcają tym detalom wiele uwagi, dlatego łatwo znaleźć akcesoria zarówno bardzo praktyczne, jak i fantazyjne pod względem wzornictwa.

Stojaki na magazyny w salonie

Kolejnym pokojem, w którym liczy się ład i aranżacyjny porządek, jest salon, czyli również wizytówka domu. Dlatego przy komplecie wypoczynkowym powinien pojawić się pojemniek lub stojak na magazyny, zwany często gazetnikiem. Jeśli w domowej kolekcji jest dużo płyt, a nie można sobie pozwolić na specjalistyczny regał, świetny wybór stanowi stojak na płyty CD i DVD. Łatwo włączyć go w aranżację salonu nawet wtedy, gdy nie ma zbyt wiele miejsca do dyspozycji. Może być przy okazji ciekawą dekoracją wnętrza.

Stojaki a style aranżacyjne

Strona praktyczna stojaka to jedno – równie ważny jest design. Bez problemu można znaleźć stojaki pasujące do różnych stylów aranżacyjnych:

  • Styl nowoczesny – warto wybierać fantazyjne stojaki wykonane z metalu bądź tworzyw sztucznych. Mile widziane są powierzchnie lakierowane na wysoki połysk. Skąpane w bieli aranżacje skandynawskie polubią stojaki wykonane z jasnego drewna, z kolei we wnętrzach spod znaku pop-artu sprawdzą się modele soczyście kolorowe z tworzyw sztucznych.
  • Styl prowansalski – najlepszy efekt dekoratorski zapewniają stojaki wykonane z kutego metalu. Można bez problemu znaleźć zarówno model na wino, jak i przyprawy, magazyny czy parasole.
  • Styl industrialny – stojaki z subtelnie postarzone metalu to swoiste must have! Im bardziej surowy design, tym lepiej. Warto zwrócić uwagę na modele inspirowane stylem vintage, a także dekorowane przemysłowymi typografiami.

Dekorują i pozwalają utrzymać w domu porządek. Czarują fantazyjnymi formami… Zalety stojaków można by mnożyć w nieskończoność. Stanowią prosty sposób na harmonijną aranżację, w której wszystko jest na swoim miejscu, taki porządek i wspaniałą dekorację nadadzą twojemu wnętrzu stojaki na magazyny.

Bezpłatna przesyłka od 150 zł

100 dni na darmowy zwrot

Dział Obsługi Klienta 22 290 3000