Konsole

64 Produkty
Sortuj według
shop-to-club

Funkcjonalna toaletka w stylu skandynawskim

Ważne, aby toaletka w stylu skandynawskim, była funkcjonalna. Warto zdecydować się na model, który posiada wiele szuflad. Dzięki temu będzie można przechowywać w niej kosmetyki, biżuterię, a wszystkie te przedmioty będą miały swoją osobną przestrzeń. Nowoczesnym rozwiązaniem jest toaletka w stylu skandynawskim, której szuflady posiadają przedziałki. Zastępują one specjalne wkłady do szuflad, pomagające uporządkować przestrzeń. Istotny jest wygląd toaletki. Dobrze prezentują się delikatne modele, dlatego nie powinny być one posiadać zbyt wielu szuflad i schowków. Jeśli jednak szuflady są niewystarczające, warto zdecydować się na postawienie obok toaletki dekoracyjnych pudełek w stylu skandynawskim, do których można schować niemieszczące się produkty.

Toaletka w stylu prowansalskim w aranżacji wnętrz

Toaletka w stylu prowansalskim to mebel niezwykle uroczy. Jego wygląd docenią nie tylko miłośnicy francuskich aranżacji. Elegancka toaletka na pewno sprawdzi się również w sypialni urządzonej w stylu shabby chic. W tego typu wnętrzach dominują meble w starym stylu. Pastelowe kolory i postarzana powierzchnia idealnie wpiszą się w romantyczną estetykę inspirowanych nim aranżacji. Po kilku przeróbkach ponadczasowy mebel można wykorzystać również w sypialni w stylu glamour. Toaletkę wystarczy jedynie przemalować na wyrazisty, ciemny kolor (na przykład czarny) i wyposażyć w kilka ozdobnych elementów, takich jak szklane lub metalowe uchwyty lub wbudowane w ramę lustra lampki. Dla lepszego efektu można też pokryć stolik warstwą połyskliwego lakieru.

Toaletka glamour w eleganckiej aranżacji

Wnętrza glamour czarują elegancją i wyszukanymi detalami. Klasyczny design potraktowany z nowoczesną fantazją, co owocuje nietuzinkowymi meblami oraz dekoracjami. Toaletka glamour stanowi świetny przykład tego, jak znana od lat forma doskonale zaadaptowała się do współczesnych wymagań i gustów. Zwykle jest to mebel oparty na kabriolowych nóżkach. Nadstawka z lustrem wzbogacona jest zaś o szuflady i przegródki, które mieszczą wszystkie potrzebne drobiazgi do pielęgnacji urody.

Współczesne toaletki z lustrem

Toaletki z lustrem występują również w innych, lekkich, prostych formach. Dzięki płytkim blatom i szufladom, składanym lub chowanym lustrom oraz wbudowanym organizerom na kosmetyki nowoczesne toaletki w harmonijny sposób łączą funkcje estetyczne i praktyczne. Nieodłącznym elementem miejskich loftów są też meble o błyszczących, lustrzanych blatach pokrytych warstwą lakieru. W zależności od kolorystyki i konwencji dominującej w danej sypialni można dobrać toaletkę wykonaną z drewna w kolorze białym lub czarnym bądź specjalnych tworzyw łączonych z metalem, stalą lub szkłem.

Konsola we wnętrzach

Konsola to mebel uniwersalny — będzie dobrze wyglądała we wszystkich pomieszczeniach. W salonie wypełni przestrzeń i stworzy miejsce dla ustawiania wszelakich dekoracji. W przedpokoju będzie jasnym sygnałem dla gości jaki jest ulubiony styl domowników. Sypialniana aranżacja wzbogacona o konsolę stanie się pełniejsza, a wyeksponowane na jej blacie świece i flakoniki perfum będą cieszyły oko. Można również wykorzystać ją w eleganckiej łazience, jako nietypową szafkę pod umywalkę. Konsole to bardzo modne i designerskie rozwiązanie w aranżacji pomieszczeń.

Odkryj nasz szeroki asortyment konsoli na WestwingNow i kup swój ulubiony model!