Dekoracje ścienne

315 Produkty
Sortuj według
shop-to-club

Dekoracje ścienne w formie naklejek

Przemalowanie ścian to radykalna decyzja i czasochłonne przedsięwzięcie. Żeby szybciej odmienić wygląd ścian, warto wybrać prostszy sposób, na przykład dobierając ozdobną naklejkę na ścianę. To ostatnio bardzo modne akcesoria ścienne, które pasują zarówno do salonu, jak i do kuchni lub łazienki.

Naklejki wykonane są zwykle z folii PCW, są bardzo wytrzymałe, łatwe do przyklejenia i usunięcia. Nadają się do każdego wnętrza, można również ozdobić nimi ściany balkonu lub tarasu. Wybór motywów, kolorów i rozmiarów jest ogromny – z łatwością da się dopasować ozdoby ścienne do dowolnego stylu aranżacji.

Dekoracje ścienne a umieszczenie naklejek

Dobrze umiejscowiona naklejka na ścianie to klucz do zachowania estetycznego efekty dekoratorskiego. Nie powinna być ona zasłonięta przez meble lub inne przedmioty. Ciekawym rozwiązaniem jest umieszczenie dwóch naklejek po bokach łóżka. Powstaje wtedy klamra zamykająca kompozycję, jednak takie rozwiązanie potrzebuje dużo wolnej przestrzeni. Dekoracja na środku ściany, widniejąca nad łóżkiem to bardzo popularny patent w wielu domach. Dobrze prezentuje się zarówno nad jedno-, jak i dwuosobowym łóżkiem. Świetnie sprawdzą się również w pomieszczeniu, które posiada skosy. Wtedy warto umieścić ozdobę na jednym ze skosów. Wyjątkowo dobrze prezentują się, jeśli pod nim znajduje się łóżko.

Wall Impact — piękne i trwałe dekoracje

Kolorowe, praktyczne i estetyczne naklejki to jeden z najgorętszych dekoratorskich trendów. Proste w aplikacji, pozwalają w kilka minut zupełnie odmienić wygląd pomieszczenia bez czasochłonnego remontu. Wśród wielu dostępnych w sprzedaży wzorów na szczególną uwagę zasługują wyroby marki Wall Impact. Założona w 2011 roku we włoskim miasteczku Varese firma szybko podbiła serca klientów dzięki kreatywnym i innowacyjnym projektom. Wysoka jakość materiałów i zastosowanie nowoczesnych technologii gwarantują trwałość dekoracji, odpornych na uszkodzenia i blaknięcie. Od powstania pierwszych szkiców po końcowe etapy produkcji — Wall Impact przywiązuje bardzo dużą wagę do starannego wykończenia wyrobów, dbając o najdrobniejsze detale.

Wyroby marki Wall Impact wykonane są z cienkiego winylu, dostosowanego do różnego typu gładkich powierzchni. Po odklejeniu naklejka nie pozostawia żadnych śladów - lakier i farba pozostają w nienaruszonym stanie. Użyty do produkcji klej musi być bardzo wytrzymały oraz w 100% odporny na działanie wody i wilgoci. Kolorowe szablony bez problemu można więc wykorzystać do udekorowania kuchni lub łazienki. Te niezwykłe dekoracje ścienne wyróżnią twoje mieszkanie na tle innych, dobrze znanych aranżacji wnętrz.