Szukaj
Zarejestruj sie i otrzymaj voucher 50 zł!

Szezlongi

62 Produkty
Sortuj: Popularność
Sortuj: Popularność

Szezlongi pasujące do każdego wystroju

Szezlong czyli nowoczesna kanapa pasuje do każdego rodzaju wnętrz. Bywa nazywany także leżanką lub łóżkiem dziennym. Służy do odpoczynku oraz relaksu i śmiało może zastąpić tradycyjną sofę w salonie. W sklepie internetowym WestwingNow czekają na Ciebie te wyjątkowe meble w wielu kształtach, rozmiarach i wariantach kolorystycznych.

Szezlongi – jak je wybierać

Oprócz niekwestionowanych zalet wizualnych szezlongi są niezwykle wygodne i funkcjonalne. Decydując się na zakup przeanalizuj ilość osób, która będzie korzystać z tego rodzaju mebla. W mieszkaniu singla lub pary dwie leżanki będą idealnym rozwiązaniem na wspólne popołudnia. W domu dla rodziny lepszym rozwiązaniem może okazać się kanapa z szezlongiem.

Leżanka może być pokryta różnymi materiałami – najważniejsze jednak, aby trafiały one w Twój gust. Pikowane i gładkie, miękkie i ciepłe lub skórzane, w dowolnych kolorach i wzorach do wyboru. Wybierz z oferty WestwingNow ten, który uzupełni stylizację Twojej strefy wypoczynkowej.

Szezlongi – różne rodzaje

Oferta dostępnych szezlongów jest bardzo bogata. Przy wyborze idealnego mebla dla siebie powinieneś zacząć od tego, że nie zawsze łóżko dzienne musi być samodzielnym meblem. Czasami stanowi przedłużenie sofy. Sofa z szezlongiem to dobre rozwiązanie do dużych przestrzeni. Dodatkowa przestrzeń pozwala na wygodne ułożenie ciała.

Łóżka dzienne mogą także wchodzić w ofertę mebli modułowych jak sofy modułowe, dzięki czemu można samodzielnie zbudować sobie komplet mebli wypoczynkowych w dowolnym kształcie. Klasyczny szezlong przypomina niekiedy łóżko jednoosobowe. Ostatnią kategorią są typowe leżanki, przypominające nieco kozetki. Równie wygodne i eleganckie.

Szezlongi na WestwingNow

Zdecydowaną zaletą szezlongów jest bardzo wygodna pozycja podczas siedzenia, a właściwie półleżenia. Na WestwingNow znajdziesz meble z wysokiej jakości materiałów, w różnych kształtach i kolorach. Tak by nawet najbardziej wymagający użytkownik, znalazły szezlong idealny dla siebie.

Bezpłatna przesyłka od 150 zł

100 dni na darmowy zwrot

Dział Obsługi Klienta 22 290 3000