Stoliki kawowe

154 Produkty
Sortuj według
shop-to-club

Funkcjonalność, a estetyka

Stolik kawowy nie musi za wszelką cenę pasować do dominującego stylu w Twoim salonie. Nawet małe odstępstwo od stylu może być czymś cudownym: w WestwingNow kochamy mieszankę różnych stylów, ponieważ w ten sposób nasze pokoje zyskują na indywidualności i odwzorowują osobisty charakter właściciela. Przekonaj się - nasze stoliki do kawy różnią się

  • Kolorem
  • Materiałem
  • Wysokością
  • Stylem

Stolik kawowy - odpowiedni model dla każdego stylu

Salon jest głównym miejscem domu i jest zdominowany przez sofę. Ale jest też inny mebel, niezbędny do wystroju wnętrza - stolik kawowy lub stolik boczny. Istnieje wiele wariantów, ale stylowy stolik do kawy jest szczególnie wyrazisty w swojej obecności i właśnie dlatego potrafi stworzyć niesamowity efekt w pokoju. Design ma swoją cenę, ale gdy zakochasz się w designerskim stoliku kawowym odgrywa ona jedynie drugorzędną rolę. Na szczęście wystarczy on na długo, ponieważ meble nie pozostawiają nic do życzenia, nie tylko pod względem wyglądu ale i jakości.

Oczywiście stolik musi pasować optycznie do reszty pomieszczenia. Uwielbiasz minimalizm? W takim razie nowoczesny stolik kawowy w stylu Clean Chic jest właśnie dla Ciebie. Fani Shabby Chic pokochają stylowy stolik kawowy lub stolik kawowy w wiejskim stylu. Organiczne kształty, znane zwykle ze stolików kawowych w stylu retro, pasują do niemal wszystkich stylów życia i są bardzo na czasie. Niezależnie czy w stylu country, czy w skandi - białe stoliki kawowe uważane są za szczególnie popularne, ponieważ mają przyjazny wygląd i optycznie wprowadzają spokój.

Rodzaje stolików kawowych

Podobnie jak w przypadku każdego innego mebla, istnieje wiele rodzajów stolików do kawy. Przykładem może być tak zwany stolik nerka. Jak sama nazwa wskazuje, ten stolik w kształcie nerki nie ma narożników i krawędzi, ale za to posiada niezwykle okrągłe boki. Ponadto istnieją składane stoły do kawy, które są szczególnie praktyczne i mogą być używane niemal wszędzie. Czy to w sypialni jako szafka nocna, czy w ogrodzie jako półka - funkcja składania stolika daje dużo możliwości. Tak samo funkcjonalny jest stolik kawowy na kółkach. Z pomocą kółek można go łatwo dopasować i przesunąć, aby umieścić go dokładnie tam, gdzie jest to potrzebne. Obrotowe stoliki kawowe można również łatwo przestawić tam, gdzie ich aktualnie potrzebujesz. Kolejnym praktycznym stolikiem do kawy jest obrotowy stolik kawowy. Ta funkcja jest szczególnie przydatna, gdy siedzi wokół niego kilka osób, ponieważ obracanie ułatwia sprawne podawanie jedzenia i picia. Co powiesz na stolik kawowy z szufladami? W szufladach możesz ukryć nieestetyczne rzeczy, takie jak piloty czy czasopisma, pozostawiając tym samym więcej miejca na dekoracje.

Stoliki kawowe z egzotycznych materiałów

Ci, którzy lubią coś wyjątkowego i ekstrawaganckiego, mogą zrócić się ku czemuś bardziej egzotycznemu. A może na przykład?

  • Bambusowy stolik kawowy: w klasycznym stylu Tiki, w którym bambusowe pnie są wyraźnie widoczne i wyeksponowane.
  • Stolik kawowy z drewna sheesham: drewno sheesham jest również znane jako drewno palisander lub drewno różane. Jest ono bardzo szlachetne, a jednocześnie wytrzymałe. To świetny wybór, jeśli stawiasz na egzotyczny wygląd!

Oprócz materiału, również kolor stolika odgrywa ważną rolę. Zazwyczaj stoliki do kawy są spotykane w neutralnych kolorach takich jak czarny, szary lub biały. Ale co powiesz na kolorowy stolik kawowy, który przyciąga uwagę? Stolik do kawy w kolorze żółtym nie tylko dobrze wygląda, ale także przyciąga na siebie uwagę. Przy stoliku w kolorze pomarańczowym dobry nastrój jest już prawie gwarantowany, a stolik w kolorze fioletowym może działać na nas uspokajająco, będąc równocześnie bardzo wyjątkowym.

Zdaj się na swoją kreatywność i wybierz idealny stolik kawowy z gamy WestwingNow!