Szukaj
Westwing Logo
Bezpłatna przesyłka od 150

Jak urządzić domowe biuro?


Urządzając domowe biuro należy starać się oddzielić życie domowe od zawodowego. Jeśli wydaje Ci się, że trzeba mieć dodatkowy pokój, by zaaranżować domowe biuro, jesteś w błędzie! Fantastyczne, sprzyjające pracy i skupieniu miejsca można urządzić wykorzystując róg pokoju, kilkadziesiąt centymetrów wolnej ściany lub inne zakątki, o których zwykle się nie myśli. Zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe? Pod produktami znajdziesz kilka wskazówek, jak urządzić biuro domowe w niewielkim mieszkaniu.

Jak zaaranżować domowe biuro na małym metrażu?

  • Kiedy miejsca jest niewiele, wolna ściana może stać się cennym atutem. Postaraj się wykorzystać wysokość ściany, nie jej długość. Wygodne, proste w montażu półki będą doskonale spełniać swoje funkcje i zapewnią Ci swobodę pracy. Dopasuj biurko i krzesło do wyposażenia pokoju, by wszystko tworzyło stylistyczną całość.
  • Jeśli chcesz popracować w sypialni, kup nieduży stoliczek, który będzie łączył funkcje toaletki i biurka. Ustaw go przy oknie, a po obu stronach zostanie miejsce na wysokie regały lub szafki.
  • Schowaj wąski stół lub biurko za sofą w salonie – wydzielone w ten sposób miejsce będzie idealnym biurem domowym. Krzesło lub stołek, które można całkowicie wsunąć pod stolik, pomogą dobrze wykorzystać nawet niedużą przestrzeń.
  • Wykorzystaj parawan, żaluzje lub zasłonę, by odgrodzić miejsce pracy od reszty pokoju.
  • Kłopotliwe miejsce pod schodami może stać się doskonałym biurem domowym, gdzie przejrzysz rachunki lub wypełnisz dokumenty. Wystarczy nieduże biurko i kilka półek.
  • Nie przegap żadnego miejsca, które można dobrze wykorzystać. To dotyczy także korytarza! Jeśli korytarz w Twoim mieszkaniu nie jest bardzo wąski, możesz ustawić w nim biurko z krzesłem i cieszyć się urokami pracy w domu.
  • Nawet niedużą szafę lub kredens może zamienić w miejsce pracy, pod warunkiem, że uda Ci się znaleźć biurko i stołek, które zmieszczą się w środku. Po skończonej pracy możesz zamknąć drzwi szafy i nikt nie domyśli się, co kryje się wewnątrz!
  • Nieduża szafka z drzwiczkami na zawiasach (otwierającymi się w dół) wisząca na ścianie bez problemu zastąpi stoliczek pod laptopa. Kiedy skończysz pracę, zamkniesz szafkę… i po sprawie!

Wiesz już, jak urządzić prawie niewidzialne domowe biuro … a więc do roboty!

Odkryj nasz szeroki asortyment mebli do domowego biura na WestwingNow i kup swój ulubiony model!


Biuro domowe

196 Produkty
Sortuj: Popularność
Filtr