Rozmiar
  Zarejestruj sie i otrzymaj voucher 50 zł!

  Sofy modułowe

  126 Produkty
  Sortuj: Popularność
  Filtr

  Sofy modułowe – praktyczne meble wypoczynkowe

  Sofy modułowe dostępne w sklepie internetowym WestwingNow to idealne meble wypoczynkowe dla każdego, kto ceni sobie piękne i funkcjonalne rozwiązania. Dzięki swoim właściwościom są dobrym rozwiązaniem zarówno do dużych salonów jak i małych lub nieustawnych wnętrz. Dodając do tego unikatowy design, stworzysz wymarzony mebel, który będzie zachwycać wszystkich domowników, a także gości.

  Sofa modułowa – ułóż według własnego pomysłu

  Sofy modułowe pozwalają na tworzenie dowolnych kombinacji i ustawień wedle indywidualnych potrzeb. Nawet dla najbardziej wymagających i zmiennych użytkowników. Rozwiązanie to pozwala na dowolne przestawianie, składanie i rozkładanie zyskując tym samym, w zależności od potrzeb, więcej miejsca do siedzenia czy spania. Sofa modułowa najbardziej ceniona jest za łatwość dopasowania jej do każdej przestrzeni. Co więcej, niektóre modele dają możliwość szybkiego przestawiania elementów i przemodelowania mebla np. na potrzebę oglądania filmu w większym gronie lub przyjęcia towarzyskiego tworząc np. narożniki.

  Sofy modułowe z różnych materiałów

  Możliwości jakie dają kanapy modułowe mogą zachwycać, jednakże istotny jest również materiał z jakiego zostały wykonane. Na WestwingNow znajdziesz sofy modułowe skórzane, sztruksowe oraz tapicerowane tkaniną bawełnianą w różnych kolorach. Mnogość możliwości sprawia, że nawet najbardziej wymagający użytkownik znajdzie kanapę modułową dla siebie, budując z niej klasyczną sofę, osobne pufy czy szezlongi.

  Sofy modułowe na WestwingNow

  W sklepie internetowym WestwingNow cenimy jakość i wyjątkowy design, dlatego nasza oferta sof modułowych jest tak różnorodna. Możesz wybierać z szerokiej gamy kolorystycznej i materiałowej. Wszystko po to by w jednym miejscu dobrać meble idealnie spełniające oczekiwania oraz wpisujące się styl aranżacyjny Twojego salonu. Zamówienia powyżej 150 zł wysyłamy bezpłatnie.