Szukaj
Zarejestruj sie i otrzymaj voucher 50 zł!

Sofy modułowe

233 Produkty
Sortuj: Popularność
Sortuj: Popularność

Sofy modułowe – praktyczne meble wypoczynkowe

Sofy modułowe dostępne w sklepie internetowym WestwingNow to idealne meble wypoczynkowe dla każdego, kto ceni sobie piękne i funkcjonalne rozwiązania. Dzięki swoim właściwościom są dobrym rozwiązaniem zarówno do dużych salonów jak i małych lub nieustawnych wnętrz. Dodając do tego unikatowy design, stworzysz wymarzony mebel, który będzie zachwycać wszystkich domowników, a także gości.

Sofa modułowa – ułóż według własnego pomysłu

Sofy modułowe pozwalają na tworzenie dowolnych kombinacji i ustawień wedle indywidualnych potrzeb. Nawet dla najbardziej wymagających i zmiennych użytkowników. Rozwiązanie to pozwala na dowolne przestawianie, składanie i rozkładanie zyskując tym samym, w zależności od potrzeb, więcej miejsca do siedzenia czy spania. Sofa modułowa najbardziej ceniona jest za łatwość dopasowania jej do każdej przestrzeni. Co więcej, niektóre modele dają możliwość szybkiego przestawiania elementów i przemodelowania mebla np. na potrzebę oglądania filmu w większym gronie lub przyjęcia towarzyskiego tworząc np. narożniki.

Sofy modułowe z różnych materiałów

Możliwości jakie dają kanapy modułowe mogą zachwycać, jednakże istotny jest również materiał z jakiego zostały wykonane. Na WestwingNow znajdziesz sofy modułowe skórzane, sztruksowe oraz tapicerowane tkaniną bawełnianą w różnych kolorach. Mnogość możliwości sprawia, że nawet najbardziej wymagający użytkownik znajdzie kanapę modułową dla siebie, budując z niej klasyczną sofę, osobne pufy czy szezlongi.

Sofy modułowe na WestwingNow

W sklepie internetowym WestwingNow cenimy jakość i wyjątkowy design, dlatego nasza oferta sof modułowych jest tak różnorodna. Możesz wybierać z szerokiej gamy kolorystycznej i materiałowej. Wszystko po to by w jednym miejscu dobrać meble idealnie spełniające oczekiwania oraz wpisujące się styl aranżacyjny Twojego salonu. Zamówienia powyżej 150 zł wysyłamy bezpłatnie.

Bezpłatna przesyłka od 150 zł

100 dni na darmowy zwrot

Dział Obsługi Klienta 22 290 3000