Rozmiar

  Stolik kawowy okrągły do Twojego wnętrza

  Stolik kawowy okrągły sprawdza się w większości wnętrz, zwłaszcza gdy poszukujesz stolika, który można ustawić w rogu pomieszczenia. Okrągłe stoliki kawowe zajmują wizualnie mniej miejsca, dlatego warto wybrać je do mniejszych pomieszczeń.

  Jeżeli w pomieszczeniu pragniesz ustawić więcej mebli, może okazać się, że okrągły stolik będzie jedynym wyjściem. Wizualnie zajmuje mniej miejsca i pozwala na większą swobodę aranżacji.

  Ponadczasowy design

  Okrągłe stoliki kawowe to stali towarzysze starannie zaprojektowanych wnętrz. Nie wychodzą z mody, a gdy chcemy prowadzić do aranżacji pomieszczenia zmiany, pozostawiają nam szersze pole manewru. Optycznie mniejszy stolik kawowy stolik kawowy okrągły jest bardziej ustawny. Wprowadza do pomieszczenia więcej ruchu i pozostawia więcej przestrzeni.

  W naszej kolekcji zebraliśmy kilka niezwykle uniwersalnych i eleganckich stolików, które nasi projektanci wnętrz pokochali najbardziej. Zarówno za walory dekoracyjne, jak i za swobodę, z jaką dają się w komponować w nawet najbardziej nowatorskie aranżacje.

  Stolik kawowy okrągły z marmuru

  Okrągły stolik kawowy z marmurowym blatem Alys to kwintesencja tylu glamour. Wspaniale prezentuje się we wnętrzach gdzie elegancja i smak są na pierwszym miejscu. Blat wsparty na lekkiej konstrukcji z metalu tworzy wrażenie większej przestrzeni. Stoliki Antigua dostępne są w wersjach z czarnym i jasnym blatem oraz na złotej, srebrnej lub czarnej konstrukcji

  Dla tych, którzy poszukują bardziej uniwersalnego wariantu, wybraliśmy klasyczny stolik Lucas na drewnianych nóżkach. Jasny blat okrągłego blatu prezentuje się elegancko i świeżo.

  Ciekawą propozycją jest stolik Theo. Marmurowy blat umieszczony na cokole w formie ściętego stożka. Wygląda intrygująco i świetnie sprawdzi się w większych pomieszczeniach.

  Dla tych, którzy poszukują lekkich i przejrzystych form proponujemy stoliki Cupid i Bowl table. Cupid to stolik kawowy z okrągłym szklanym blatem wykonany z żelaza miedziowanego. Nowoczesna, designerska konstrukcja świetnie zaprezentuje się zwłaszcza we wnętrzach stylizowanych na modny loft. Z kolei Bowl table wykonany jest z drewna mangowego o pięknej teksturze. Wsparty na czarnych metalowych nóżkach prezentuje się bardzo finezyjnie. Chętnie wykorzystujemy go w nowoczesnych, minimalistycznych projektach.

  Oryginalne stoliki kawowe do odważnych stylizacji

  Stolik kawowy okrągły, choć może uchodzić za klasyk, świetnie sprawdzi się także w nowoczesnych i nieco ekscentrycznych wnętrzach. Stolik kawowy Electra od Kare Design to jeden z naszych faworytów. Czarno biały, pełny kształt walca prezentuje się wyjątkowo oryginalnie.

  Stoliki kawowe okrągłe

  67 Produkty
  Sortuj: Popularność
  Sortuj: Popularność
  Filtr
  Okrągły