Szukaj
Zarejestruj sie i otrzymaj voucher 50 zł!

Albumy

27 Produkty
Sortuj: Popularność
Sortuj: Popularność

Albumy w domu

Albumy można znaleźć w każdym domu – czasami jest to tylko kilka tomów, innym razem imponująca kolekcja składająca się z setek egzemplarzy. Dla miłośników literatury książki są jednymi z najważniejszych przedmiotów w domu, a wypełnione regały często stanowią podstawę aranżacji wnętrza. Książki nadają mieszkaniu styl i świadczą o zamiłowaniach właściciela, dlatego warto jest je eksponować. Pięknie wydany album to także sprawdzony pomysł na prezent. W sklepie internetowym WestwingNow kupisz albumy znanych wydawnictw z wyjątkowymi zdjęciami.

Domowa biblioteka to marzenie każdego miłośnika książek. Odpowiednio uporządkowana i zaaranżowana kolekcja będzie dla wszystkich domowników źródłem rozrywki i wiedzy. Nawet w czasach elektronicznych czytników nic nie zastąpi szelestu kartek, niepowtarzalnego zapachu papieru i spokoju, który można odnaleźć w czasie lektury. Gdzie szukać ciekawych książek? Warto przeglądać katalogi ulubionych wydawnictw – zwykle są one dostępne online. Oczywiście niezwykle ważne są rekomendacje znajomych, dobrze jest również zaglądać na blogi poświęcone literaturze i do czasopism, w których drukowane są recenzje. Nic jednak nie może się równać z wyprawą do księgarni lub do antykwariatu – tylko wtedy można trafić na zupełnie zaskakujące, nieznane pozycje.

Książka to także dekoracja. Choć książki nie powinno oceniać się po okładce, warto pamiętać o jej dekoracyjnej funkcji. Powieści i nowele to stałe bywalczynie regałów. Gorącym trendem jest obłożenie książek papierem w różnych kolorach i ułożenie ich w piękną kompozycję, a czasami wręcz wzór. Istotną rolę odgrywają też albumy fotograficzne – ze zdjęciami zjawiskowo zaaranżowanych mieszkań, architektonicznych perełek czy krajobrazów z całego świata. Kilka albumów na stoliku kawowym to must have w każdym eleganckim domu. Również albumy i książki kucharskie warto wyeksponować w kuchni lub jadalni. W pokoju dziecięcym powinny znaleźć się piękne, kolorowe książeczki dla dzieci, które od najmłodszych lat będą przyzwyczajać malucha do radości, jaką daje literatura.

Albumy: podstawa domowej biblioteki

Dobrze urządzony kącik do czytania można jednak zaaranżować nawet w małym mieszkaniu. Będzie on wymarzonym miejscem na relaks i podróże do świata literatury.

Kącik do czytania: jak urządzić?

1. Regał – trudno wyobrazić sobie biblioteczkę bez tego mebla. Regał z łatwością można dostosować do niemal każdej aranżacji. Jednocześnie właściwie dobrana półka na książki podkreśli styl całego wnętrza. Bardzo dobrym rozwiązaniem są regały modułowe – potrafią one rosnąć razem z kolekcją książek. Przeszklone regały skutecznie chronią zbiory przed kurzem, natomiast wiszące półki na albumy i książki kucharskie pozwolą zaoszczędzić miejsce w mniejszych pomieszczeniach.

2. Fotel lub kanapa są kolejnym obowiązkowym meblem w domowej bibliotece. Warto ozdobić je miękkimi poduszkami i zaopatrzyć w ciepły koc. W ten sposób stworzymy naprawdę przytulny kącik do czytania. Stolik na kawę lub herbatę dobrze jest postawić obok fotela. Dzięki temu w czasie lektury można rozkoszować się ulubionym napojem.

3. Stolik to również dobre miejsce, żeby odłożyć książkę – będzie tam czekała następnego wieczoru. Każdy mol książkowy nie może się obejść bez zakładki do książek. Jednak jest ona niezbędna także dzieciom w domu i szkole oraz pracownikom w biurze. Każdy, kto ma do czynienia z książkami, ważnymi dokumentami i innymi papierami, powinien zaopatrzyć się w zakładkę do książki!

4. Zakładka do książki to niezbędny przedmiot, który w łatwy sposób można wykonać własnoręcznie. Dzięki temu będzie ona oryginalna i niepowtarzalna. Może być również wspaniałym prezentem dla bliskiej osoby.

„Książki to wspaniałe prezenty, ponieważ zawierają w sobie całe światy. A dużo taniej jest kupić komuś książkę, niż kupić mu cały świat!” – powiedział kiedyś Neil Gaiman, autor książek fantasy. Książka to wspaniały przedmiot – czytelników zabiera w dalekie podróże, a wnętrzom dodaje elegancji i stylu. Dlatego w każdym domu powinno znaleźć miejsce na albumy i książki kucharskie.

Kup albumy na WestwingNow

Odkryj nasz szeroki asortyment albumów i książek kucharskich w sklepie internetowym WestwingNow i kup swój ulubiony model!

Bezpłatna przesyłka od 150 zł

100 dni na darmowy zwrot

Dział Obsługi Klienta 22 290 3000