Szukaj
Zarejestruj sie i otrzymaj voucher 50 zł!

Plakaty

13 Produkty

Koniec z nudą na ścianie: znajdź plakaty na swoje ściany

Plakaty na ścianę to nie tylko sposób na wnętrze dopasowane idealnie do charakteru właściciela, ale także prosty pomysł na piękną i nietypową aranżację. Wybór plakatu powinien być zdeterminowany nie tylko Twoimi zainteresowaniami, chociaż te również są bardzo istotne, ale także efektem, który chcesz osiągnąć.

Kontrastujące kolory, mocne kreski i barwy dodadzą nowoczesnego sznytu i staną się centralną częścią aranżacji, przyciągając wzrok wszystkich gości. Gdy poszukujesz subtelności, wybierz delikatną kolorystykę korespondującą z kolorem ścian. Sprawi to, że Twój nowy plakat wtopi się w tło, jednocześnie ożywiając wnętrze.

Różnorodne plakaty i grafiki do wnętrz

Na WestwingNow znajdziesz piękne plakaty i grafiki, które sprawdzą się w szerokiej gamie różnorodnych aranżacji. Wybieraj wśród delikatnej egzotyki czy minimalistycznych wzorów roślinnych wybranych specjalnie przez naszych stylistów. Prawdziwym przebojem stały się również sentencje, z którymi się utożsamiamy. To plakaty na ścianę, które nieustannie sprawdzają się w proponowanych przez nas aranżacjach.

Delikatne plakaty na białym tle dają poczucie przestrzeni – to dzięki nim w łatwy sposób optycznie powiększysz mieszkanie, którego metraż jest nieco ograniczony. Dobrze dobrana grafika sprawdzi się nie tylko w salonie, ale także w kuchni czy łazience, stanowiąc finalny element całego starannie przemyślanego projektu. W sklepie internetowym WestwingNow znajdziesz zarówno plakaty czysto dekoracyjne, jak i plakaty motywacyjne – na przykład zawieszone w domowej siłowni czy pokoju do pracy. Od razu chce się więcej!

Plakaty do ramek, podobnie jak fotografie, wyglądają estetycznie i elegancko, a na WestwingNow z łatwością dobierzesz gustowną ramkę w odpowiednim rozmiarze. Taki zestaw pozwoli Ci zawiesić wybrane dzieło już tego samego dnia! Ich najwyższej jakości wykonanie daje gwarancję, że będą cieszyć oczy przez długie lata.

Gdy te dekoracje znajdą się już w Twoich rękach, pozostanie jedynie znaleźć im odpowiednie miejsce – jesteśmy pewni, że o to będzie nietrudno i niektóre z nich już niebawem znajdą swoje miejsce w Twoim domu.

Poszukujesz kolejnych akcesoriów, dzięki którym stworzysz piękne wnętrze? W naszym sklepie internetowym znajdziesz zarówno produkty wyselekcjonowane przez naszych stylistów, jak i dzieła znanych i renomowanych marek. Wejdź wraz z nami do świata najmodniejszych aranżacji!

Bezpłatna przesyłka od 150 zł

100 dni na darmowy zwrot

Dział Obsługi Klienta 22 290 3000