Rozmiar
  Zarejestruj sie i otrzymaj voucher 50 zł!

  Białe świece

  14 Produkty

  Białe świece w twoim domu

  Romantyczny wieczór we dwoje, święta Bożego Narodzenia, uroczystość weselna lub komunijna czy po prostu letni wieczór na balkonie lub zimowy z książką na kanapie – białe świece i zapachy stworzą nastrój, o jakim marzymy. Blask i ciepło świec wywołuje przyjemne wrażenie, uspokaja, daje poczucie bezpieczeństwa. Natomiast zapach, jaki przy okazji się wokół roztacza może mieć wręcz właściwości lecznicze, a w każdym razie - pozytywnie wpływające na nasze samopoczucie. Wśród wielu rodzajów świec, szczególne miejsce zajmują białe świece. Są one uniwersalne kolorystycznie, pasują do wszystkich wnętrz, niezależnie od ich stylu. Ponadto mamy do nich sentyment – przed laty w domach naszych babć kolorowe świece należały do rzadkości, białe zaś były zawsze, choć najczęściej używano ich wtedy, gdy zawiodła elektryczność.

  Białe świece jako element aranżacji

  Białe świece można postawić właściwie w każdym zakątku domu. Będą one odpowiednie zarówno na stole w jadalni, w łazience, jak i w salonie, w którym nawet nie zapalone spełnią funkcję dekoracyjną. Jednak nie tylko wewnątrz domu stawiamy świece. W ostatnich latach są one nieodłącznym elementem aranżacji balkonów, tarasów, stołów ogrodowych. Podczas letnich wieczorów świeca na stoliku ogrodowym lub wiszący lampion z białą świecą zapewniają ciepłe światło, które delikatnie rozprasza otaczającą nas ciemność i pozwala rozkoszować się nocną ciszą i spokojem. Białe świece są szczególnym dodatkiem na duże uroczystości, takie jak przyjęcia weselne i komunijne.

  Zapach świecy i jej kształt

  Świece mogą z powodzeniem łączyć się z innymi barwnymi elementami dekoracyjnymi. Świetnie wyglądają w parze z kolorem niebieskim, zielonym, czerwonym, a także ze złotym, srebrnym oraz pastelowym żółtym czy różowym. Stąd właśnie bierze się ich szerokie zastosowanie na uroczystościach rodzinnych, biznesowych oraz podczas świąt. Białe świece będą wyglądać równie elegancko na adwentowym stroiku lub wigilijnym stole.

  Białe świece dostępne są w wielu rozmiarach i typach: Najpopularniejszymi rodzajami białych świec są: modele cylindryczne, świece o kształcie kuli, świece o kształcie stożków i kwadratu.

  Białe świece można także kupić w szkle i postawić je w wybranym miejscu mieszkania, nie martwiąc się o rozlany wosk, który zniszczy blat stołu czy podłogę. Jeśli w domu nie mamy świecznika , co jednak zdarza się chyba niezwykle rzadko, taka świeca jest po prostu idealna. Lampion ze szkła można także przygotować samodzielnie. Wystarczy słoik o ciekawym kształcie, niepotrzebne już szklanki lub kieliszki — najlepiej z grubego szkła — oraz wstążki, by zbudować proste lampiony na białe świece.

  Białe świece i zapachy znajdą miejsce w każdym domu – warto korzystać z ich właściwości zdrowotnych, jak również z ich potencjału aranżacyjnego.

  Odkryj naszą szeroką gamę białych świec na WestwingNow i kup swój ulubiony rodzaj!