Zarejestruj sie i otrzymaj voucher 50 zł!

Lampy zewnętrzne

136 Produkty
Sortuj: Popularność
Sortuj: Popularność
Filtr

Lampy zewnętrzne: idealny sposób na jasny ogród

Każdy przydomowy ogród, gdy zrobi się ciemno, potrzebuje dodatkowego doświetlenia. Oświetlenie zewnętrznie powoduje nie tylko, że rośliny prezentują się lepiej, ale również gwarantuje Ci, bezpieczne dostanie się do domu. Dzięki lampom ogrodowym możesz mieć dobrą widoczność i spokojnie przejść z samochodu albo od bramy posesji do domu. Najważniejsze zalety oświetlenia ogrodowego to estetyka, bezpieczeństwo i wygoda.

Odkryj i znajdź odpowiednie lampy zewnętrzne dla siebie

W sklepie internetowym WestwingNow znajdziesz różnego rodzaju oświetlenie ogrodowe. Lampy ogrodowe stojące pięknie oświetlą na przykład Twój taras, podjazd, plac a nawet trawnik. Natomiast niewielkie lampy przypodłogowe w kształcie kuli są odpowiednie do doświetlania rabatek kwiatowych, oczek wodnych i stawów. Z kolei, kinkiety ogrodowe sprawdzą się doskonale do oświetlenia chodnika i wejścia do domu. Girlandy ogrodowe i lampy nad stół pozwolą Ci stworzyć odpowiednią atmosferę w ogrodzie, gdy zapraszasz gości.

Oświetlenie zewnętrze, które znajdziesz na WestwingNow zachwyca nie tylko funkcjonalnością, ale również wzornictwem. Tak szeroki wybór sprawia, że możesz u nas zamówić lampy, które będą idealnie pasowały do stylu Twojego ogrodu.

Lampy zewnętrzne: jak je wykorzystać na zewnątrz?

Gdy wybierasz oświetlenie ogrodowe, to najpierw zastanów się, gdzie je umieścisz. Wtedy o wiele łatwiej będzie Ci wybrać odpowiednią lampę na WestwingNow. Każdy rodzaj dostępnych u nas lamp różni się funkcjonalnością.

  • Lampy solarne – są odpowiednie do ogrodu, na posesję i na balkon. Takie lampy możesz zamontować również na przykład na ścieżce prowadzącej do garażu lub przy bramie do posesji. Praktycznym rozwiązaniem jest lampa z czujnikiem ruchu i zmierzchu, ponieważ jest bardziej oszczędna.
  • Kinkiety zewnętrzne – dla Twojej wygody często są wyposażone w czujnik ruchu i zmierzchu. Tego rodzaju oświetlenie ogrodowe jest odporne na trudne warunki atmosferyczne. Kinkiety zewnętrzne dobierz do stylu i kolorystyki Twojego domu, wtedy będzie z nim tworzył harmonijną całość. Co więcej dzięki kinkietom będziesz mógł bez obaw, potykania się i ślizgania dojść do domu.
  • Girlandy ogrodowe – mają dwie funkcje: oświetlanie i dekorowanie. Tego rodzaju girlandy świetlne przeniosły się również do wnętrz. W wersji domowej są to papierowe kule, z kolei zewnętrze są zrobione z bardziej trwałych materiałów. Możesz nimi oświetlić przydomowe patio, taras albo ogród. Występują w różnych kolorach i formach, więc łatwo możesz je dopasować do stylu Twojego ogrodu.
  • Lampy ogrodowe – wybór konkretnego oświetlenia ogrodowego zależy od tego, jak wiele światła potrzebujesz. Duże lampy podłogowe sprawdzą się na tarasie, a niewielkie lampy w kształcie kuli możesz umieścić po obu stronach chodnika albo na trawniku.
  • Lampy zewnętrzne wiszące – możesz je zamontować na zadaszonym tarasie, w drewnianej altance lub przy drzwiach wejściowych pod zadaszeniem. Mamy lampy wiszące industrialne, w stylu retro oraz bardzo nowoczesne.
  • Mamy nadzieję, że nasze lampy zewnętrzne ogrodowe spodobały Ci się i już niedługo, niektóre z nich, znajdą się w Twoim ogrodzie. Przejrzyj dostępne lampy ogrodowe na WestwingNow i znajdź swoją ulubioną. Jedną lub nawet kilka.