Rozmiar
  Zarejestruj sie i otrzymaj voucher 50 zł!

  Girlandy świetlne

  47 Produkty
  Sortuj: Popularność
  Filtr

  Przywitajmy królowe nastroju – girlandy świetlne

  Girlandy świetlne z dużymi żarówkami to po prostu zwykłe żarówki umieszczone na kablu jedna obok drugiej. Można je kupić z kolorowymi lub białymi żarówkami. Z małymi żarówkami najczęściej widywane są na choinkach podczas świąt Bożego Narodzenia. Jednak można ich używać jako dekoracji na co dzień.

  Z kolei LED-owe wyglądają jak przezroczyste rurki z tworzywa sztucznego z niewielkimi żarówkami wewnątrz. Można je stosować zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Pobierają niewiele prądu, występują w wielu kolorach i nie nagrzewają się.

  Cotton balls to kulki zrobione ze specjalnie utwardzanego, bawełnianego sznurka, które stanowią klosze dla małych żaróweczek umieszczonych na długim kablu elektrycznym. Cotton balls dają delikatne światło i mają wesołe kolory.

  Gdzie umieszczać girlandy świetlne?

  Sprawdzą się one nie tylko podczas Gwiazdki. Mogą również ozdobić wnętrze w trakcie domowych przyjęć. Doskonale zdadzą egzamin również w roli lampki nocnej w pokoju dziecięcym lub w sypialni. Do tego celu najlepiej wybrać cotton balls w kolorach pasujących do aranżacji. Te girlandy świetlne dają najdelikatniejsze światło.

  Co więcej girlanda świetlna dobrze wygląda jako element dekoracyjny w salonie. Sznurem światełek można na przykład opleść stojący wieszak na ubrania lub nieużywany fotel ludwik. Bardzo dobrze wyglądają również jako ozdoba i oświetlenie ogrodu lub balkonu. Jednak na zewnątrz należy kupić światełka z wodoszczelnymi oprawkami, w które wkręca się zwykłe żarówki w ulubionym kolorze.

  Odkryj nasz szeroki asortyment girland świetlnych na WestwingNow i kup swój ulubiony model!

  Cotton balls — co to jest?

  W dosłownym tłumaczeniu cotton balls to „bawełniane kule”. Kolorowe kulki wykonane są z bawełnianych sznurków, które dzięki specjalnemu klejowi stają się sztywne i tworzą dość twardą konstrukcję pustą w środku, z zewnątrz zaś przypominającą kłębek wełny. Kulki umieszczone są na długim przewodzie elektrycznym. Cotton balls mają bardzo prostą formę, dzięki czemu pasują do wielu stylów. Wystarczy odpowiednio dobrać kolory kul, a staną się ozdobą i pięknym wykończeniem aranżacji wnętrza.

  Girlandy świąteczne w domu i na zewnątrz

  Girlandy bożonarodzeniowe można wykorzystać do dekoracji wnętrza domu i ogrodu. Te najpopularniejsze wykonane są ze sztucznych materiałów, a ich gałązki wzorowane są na kształt świerkowych. Wśród girland świątecznych można znaleźć modele już ozdobione, a także do samodzielnej dekoracji.

  Odkryj nasz szeroki asortyment girland świetlnych na WestwingNow i kup swój ulubiony model!