Rozmiar
  Zarejestruj sie i otrzymaj voucher 50 zł!

  Lampy solarne

  35 Produkty
  Sortuj: Popularność
  Filtr

  Ekologiczne rozwiązanie w ogrodzie: lampy solarne

  Lampy solarne to klimatyczne i przyjazne dla środowiska dekoracje do pięknego ogrodu. Dzięki nim wzbogacisz swoją przestrzeń o magiczne oświetlenie działające całkowicie bez kabli i nie będziesz musiał wybierać pomiędzy ekologią a stylem. Nie martw się również o ich skomplikowaną instalacją – większość modeli wystarczy postawić w wybranym miejscu, by zaczęły działać. Ogrodowe lampy solarne magazynują światło słoneczne w ciągu dnia i „oddają” je po zmroku, nie generując żadnych kosztów.

  Znajdź swoją nową lampę solarną

  Marzy Ci się magiczny blask w Twoim pięknie zaaranżowanym ogrodzie? Na WestwingNow znajdziesz szeroki wybór lamp solarnych, które dopasują się do każdej przestrzeni – zarówno tej szalenie romantycznej, jak i świeżo minimalistycznej.

  Wybieraj zarówno wśród zewnętrznych lamp stojących, które dobrze doświetlą spotkania przy wieczornym kieliszku wina z przyjaciółmi, jak i dekoracyjnych cotton balls owijających się na poręczy tarasu czy wokół ażurowej przesłony z bluszczem. Lampy stojące do ogrodu świetnie zaprezentują się w kluczowych punktach ogrodu, oświetlając ścieżkę prowadzącą do altany czy otaczając blaskiem narożniki tarasu.

  Projektujesz ogród w stylu boho? W nich świetnie sprawdzą się podwieszane lampy w koszach czy te zamknięte w uroczych słoikach. Jeśli wolisz oszczędny minimalizm, postaw na surowe lampy ogrodowe o prostych kształtach lub nawet takie, które przypominają swoim wyglądem przydrożne kamyki. Dzięki temu w dzień stają się prawie niezauważalne! Ogrodowe lampy solarne z imitacją płomienia pozwolą wytworzyć naturalny klimat i zasłuchać się w szumie drzew.

  Lampy solarne do ogrodu na WestwingNow to gwarancja najwyższej jakości wykonania i trwałości – dzięki pracy naszych stylistów masz pewność nie tylko świetnego designu, ale także funkcjonalności przez długi czas.

  Lampy solarne w ogrodzie, czyli 5 rzeczy, o których warto wiedzieć

  1. Czas ładowania - ogrodowe lampy solarne wystarczy naświetlać przez jedno popołudnie, by móc cieszyć się ich blaskiem przez 8 do nawet 20 godzin. Są bardzo wydajne!

  2. Usytuowania - możesz umieścić je tam, gdzie tylko chcesz! Pamiętaj jednak, że najbardziej służy im duży dostęp do światła. Najlepiej sprawdzą się na pozycjach usytuowanych w kierunku południa, gdzie najczęściej świeci słońce.

  3. Koszt utrzymania - jedyny koszt, jaki ponosisz podczas instalacji lamp solarnych, odbywa się w momencie zakupu. Zaoszczędzone na energii elektrycznej pieniądze możesz wykorzystać w inny sposób.

  4. Trudność instalacji - do założenia lamp solarnych nie potrzeba Ci żadnego doświadczenia technicznego. Większość z nich wystarczy wbić w ziemię, położyć na podłodze lub powiesić pod sufitem!

  5. Jasność - ta zależy od modelu danej lampy solarnej. Te dekoracyjne zwykle charakteryzują się nieco mniejszą, bo ich funkcją nie jest dokładnie doświetlenie terenu. Stojące słupki ogrodowe czy lampy ścienne mogą zaś pochwalić się jasnością nawet około 400 lumenów.

  Lampy zewnętrzne solarne są doskonałym rozwiązaniem na uatrakcyjnienie ogrodu, a w sklepie internetowym WestwingNow znajdziesz wyłącznie starannie dobrane modele. Daj się zainspirować i wnieś nieco magii do swojej pięknie zaaranżowanej przestrzeni!