Dekoracje z ceramiki

197 Produkty
Sortuj według
shop-to-club

Dekoracje z ceramiki - kafle

Dużą popularnością cieszą się ceramiczne kafle meksykańskie lub marokańskie. Są to niezwykle kolorowe płytki w ciekawe, geometryczne wzory. Kafelki z Meksyku cechują się większymi wzorami i często pojawia się na nich motyw słońca. Wzornictwo marokańskie jest znacznie bardziej misterne, na ceramicznych kaflach pojawiają się drobne, misterne, kwiatowe wzory w kształcie rozet, które bardzo efektownie prezentują się na podłodze w przestrzennym przedpokoju. Malowane płytki ceramiczne można również przymocować na ścianie, na przykład w łazience, gdzie ich zastosowanie będzie także niezwykle praktyczne. Kafle doskonale sprawdzają się w pomieszczeniach, w których panuje duża wilgoć.

Figurki ceramiczne dla każdego

Figurki ceramiczne mogą mieć wysokość od kilku do kilkunastu centymetrów, dlatego z łatwością można dobrać figurkę do wnętrza. W sklepach dostępne są figurki ceramiczne przedstawiające aniołki, zwierzęta, kwiaty, jednak ostatnio największą popularnością cieszą się te, które posiadają finezyjne kształty. Mają one elegancką formę i sprawdzą się zarówno w nowoczesnym, jak i klasycznym wnętrzu. Zazwyczaj posiadają stonowaną barwę. Wśród nich są również funkcjonalne przedmioty, na przykład wazony, donice, konewki. Stanowią one zarazem ciekawy element dekoracyjny i przydatny przedmiot, który będzie pasował do domowego wnętrza oraz biurowej przestrzeni. Ponadto figurki ceramiczne mogą być prezentem dla bliskiej osoby.

Dekoracje z ceramiki jak je wyeksponować?

Dekoracje z ceramiki to przedmioty, które można kolekcjonować. Należy, więc je wtedy odpowiednio wyeksponować, aby zawsze dawały poczucie ładu. Meblem, które pozwoli wyróżnić ozdoby, jest regał. Jeśli jednak w pomieszczeniu jest niewiele miejsca, warto zamontować wiszące półki, które są minimalistyczne i będą stanowić odpowiednie tło dla dodatków.

Aby figurki dekoracyjne zawsze wyglądały dobrze, należy pamiętać o ich regularnym odkurzaniu. Na ceramicznych ozdobach widoczne są wszelkie zabrudzenia. Delikatne czyszczenie nie jest czasochłonne, więc można wykonać je nawet w przerwie podczas oglądania ulubionego filmu lub serialu.

Figurki ceramiczne do ogrodu

Figurki ceramiczne świetnie sprawdzą się również w ogrodzie. Świetnie wyglądają w postaci wazonów i donic ceramicznych. Można w nich umieścić ozdobne kwiaty. Figurki w kształcie aniołków, wózków, gołębi lub łabędzi cieszą się dużą popularnością i często można je spotkać w polskich ogrodach. Ponadto są to produkty o niewielkiej wadze, dzięki czemu zimą z łatwością można przenieść je do pomieszczenia. Przedmioty te mogą być również ozdobą rustykalnej altany lub klasycznego tarasu. Figurki ceramiczne do ogrodu mogą stanowić świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby.

Dekoracje z ceramiki - wybierz idealny prezent z WestwingNow!

W WestwingNow wiemy, jak ważne w aranżacji wnętrza są drobne detale i ozdobne drobiazgi, dlatego każdego dnia staramy się uzupełniać naszą ofertę o oryginalne akcesoria dekoracyjne. W naszych kampaniach sprzedażowych znajdziesz między innymi: lampiony, świeczniki, girlandy, narzuty, poduszki, lampy, dywany oraz różnego rodzaju dekoracje z ceramiki.