Taras i ogród: biały

177 Produkty
Sortuj według
shop-to-club

Meble na biały balkon, taras i ogród

Zarówno w domu, jak i na balkonie, tarasie czy w ogrodzie trudno wyobrazić sobie wypoczynek bez wygodnych mebli. Jakie modele warto dobrać do białego balkonu?

  • Meble białe kute – świetna propozycja dla miłośników stylu prowansalskiego, shabby chic bądź angielskiego. Już jeden okrągły stolik w komplecie z dwoma ażurowymi krzesłami zamienia balkon w uroczą kawiarenkę pod chmurką.
  • Meble białe rattanowe i wiklinowe – dodają przytulności każdej aranżacji, a naturalna plecionka świetnie komponuje się z zielenią roślin. Warto jednak pamiętać, że zarówno rattan, jak i wiklina mogą matowieć pod wpływem wilgoci. Należy więc odpowiednio zabezpieczyć powierzchnię mebli.
  • Meble białe z technorattanu – doskonała alternatywa dla naturalnego rattanu. Stoliki, krzesła i fotele z technorattanu, zwanego też ekorattanem, są odporne na zmienne warunki pogodowe. Ponadto wyróżniają się uniwersalnym designem, który pasuje i do aranżacji klasycznych, i nowoczesnych.
  • Meble białe z tworzywa sztucznego – lekkie, efektowne, a przy tym odporne na wilgoć i niskie temperatury. Najlepiej prezentują się na balkonie urządzonym w stylu nowoczesnym.

Dekoracje i rośliny na biały taras i ogród oraz balkon?

Klimat aranżacji najlepiej kształtują dodatki i dekoracje, dlatego powinny one wzbogacić także biały balkon. Należy zwrócić uwagę przede wszystkim na doniczki i osłonki. Świetnie sprawdzają się modele z białego technorattanu, lakierowanego drewna, a także terakoty. Wszystkie wymienione pozwalają roślinom oddychać, ponadto dodają aranżacji mnóstwo uroku.

Biały balkon to również ogród w pigułce, tak więc należy również zadbać o oprawę roślinną. Ciekawą propozycją jest postawienie na kolorystyczne kontrasty między intensywną zielenią a delikatną bielą. Idealne kwiaty na biały balkon to na przykład białe róże, petunie, werbeny, frezje czy stokrotki afrykańskie.

Biały balkon to udane połączenie ogrodu z salonem. Współczesny design przeplata się z naturalnym pięknem roślin, co kreuje idealną przestrzeń do relaksu na świeżym powietrzu.

Biała weranda w stylu American Beach zamiast białego tarasu i ogrodu

Domek nad morzem w stylu amerykańskim to marzenie niejednego Europejczyka. Domki lub domy budowane na wschodnim wybrzeżu Nowego Kontynentu mają dużo uroku i bardzo charakterystyczną architekturę. Powinny być oszalowane deskami pomalowanymi na kolor biały, szary, błękitny lub morski. Często bywają wyposażone w taras lub balkon, obowiązkowym elementem ich budowy jest jednak biała weranda drewniana, z której podziwia się nadmorskie widoki. Biała weranda w stylu amerykańskim powinna być obszerna, wsparta na prostych słupach drewnianych i zaopatrzona w charakterystyczną, dekoracyjną balustradę.

Biała weranda w stylu shabby chic

Biała weranda jak z romantycznej powieści? Najlepiej zaaranżować ją w stylu shabby chic! Biała weranda w tej stylizacji okaże się królestwem staroci i urokliwych szpargałów wygrzebanych na strychu. Może panować tu artystyczny nieład, ważne, by był odpowiedni klimat.

Czy zachęciliśmy Cię do aranżowania białej werandy? Zapewniamy, że równie pięknie wygląda biały taras i ogród, a także biały balkon – wybór należy do Ciebie.

Odkryj naszą szeroką białych mebli ogrodowych na WestwingNow i kup swój ulubiony model!