Rozmiar
  Zarejestruj sie i otrzymaj voucher 50 zł!

  Naczynia i sztućce dla dzieci

  91 Produkty
  Sortuj: Popularność
  Sortuj: Popularność
  Filtr

  Naczynia dla dzieci

  Karmienie zarówno niemowlaka, jak i większego dziecka to bardzo ważna czynność. Należy odpowiednio dobierać posiłki, ale również naczynia. Jakie akcesoria przydadzą się podczas karmienia niemowlaka, a jakie będą odpowiednie dla większego brzdąca?

  Jeśli decydujemy się na karmienie dziecka butelką, należy zadbać o to, żeby była ona odpowiednio dopasowana do potrzeb malucha i była wykonana z najwyższej jakości materiałów. Butelki dla dzieci mogą być szklane lub plastikowe. Ta pierwsza jest łatwiejsza w czyszczeniu i sterylizacji, może się jednak potłuc. Plastikowa butelka jest lekka i nietłukąca.

  Zanim rodzice się obejrzą, czas na butelki się kończy, a maluchy szybko rosną i chcą aktywnie uczestniczyć w życiu rodzinnym. Chcą używać noża i widelca jak mama i tata oraz lubią angażować się w prace kuchenne. Gotowanie z dzieckiem to fantastyczna i rozwijająca zabawa. Takie zadania zwiększą jego świadomość, ale także kreatywność. W tym celu warto zaopatrzyć się w odpowiedni zestaw naczyń dla dzieci, które przydadzą się również, jeśli maluch rwie się do używania sztućców i obiadowej zastawy.

  Zestaw obiadowy dla dzieci — naczynia i sztućce

  Są one bardzo często kolorowe i mają fikuśne kształty. Takie akcesoria są bardzo praktyczne, bo ich rozmiar jest dopasowany do małych dzieci, a wykonane są z bezpiecznego, nietłukącego się tworzywa. W takich zestawach noże i widelce nie mają ostrych zakończeń, więc bez obaw można uczyć malucha zachowania przy stole i posługiwania się nożem i widelcem.

  Kup naczynia i sztućce dla dzieci na WestwingNow i ciesz się produktami wysokiej jakości, wykonane z bezpiecznych materiałów. Stwórz wyjątkowy pokój dziecięcy i zanurz się w świat najpiękniejszych aranżacji i funkcjonalnych wnętrz.