Rozmiar
  Zarejestruj sie i otrzymaj voucher 50 zł!

  Przechowywanie zabawek

  47 Produkty
  Sortuj: Popularność
  Filtr

  Przechowywanie zabawek

  Dobrych nawyków dziecko uczy się od pierwszych dni swojego życia. Im więcej ich przyswoi w dzieciństwie, tym większy użytek zrobi z nich jako dorosły. Wśród dobrych przyzwyczajeń warto wymienić sprzątanie po sobie. Dziecko każdego wieczora powinno porządkować swój pokój. Początkowo z rodzicami, później już samodzielnie. W tym celu warto zaopatrzyć się w kolorowe pudełka lub po prostu podarować pociechom kosz na zabawki, który może stać się dodatkową motywacją do robienia porządku.

  Westwing poleca :

 • Plastikowe pudełka na zabawki to najpopularniejsze tego typu rozwiązanie. Można je znaleźć w wersjach jedno lub wielokolorowych z wizerunkami bajkowych bohaterów. Większość z nich posiada przykrywki, dzięki czemu rzadziej używane zabawki są chronione przed kurzem. Czasem przybierają kształt pirackich skrzyń lub dużych klocków — to zwiększa ich atrakcyjność w oczach dzieci.
 • Kartonowe pudełka na zabawki nie są tak trwałe jak te plastikowe. Jednak ich cena jest niższa, więc można je często zmieniać, odświeżając w ten sposób aranżację dziecięcego pokoju.
 • Miłośnikom nietuzinkowych dekoracji mogą spodobać się propozycje nietypowych pudełek na zabawki.Oto kilka przykładów:

  • Filcowy pojemnik — bardzo modny. Sprawdzi się również w roli pudełka na zabawki. Jest miękki, lekki i bardzo bezpieczny.
  • Pojemnik zasuwany na pokrowiec —z zabawkami wewnątrz zmienia się w mały puf. To idealny przykład funkcjonalnego designu, który świetnie sprawdza się w pokojach dziecięcych.
  • Worek na zabawki — pojemny i kolorowy, przez co z pewnością spodoba się dzieciom. Po rozłożeniu wygląda jak duża mata, na której można się bawić.