Meble dziecięce

53 Produkty
Sortuj: Popularność
Filtr

Meble dziecięce

Wybierając meble dziecięce, powinniśmy zwrócić uwagę na kilka spraw. Po pierwsze, żeby były one funkcjonalne i zaspokajały podstawowe potrzeby dziecka. Po drugie, aby kupowane meble dostosowane były do dzieci w różnym wieku. W końcu aby tworzyły miłe i przytulne wnętrze, w którym maluch będzie czuł się komfortowo i będzie się prawidłowo rozwijał.

Meble dziecięce, takie jak łóżko, szafa, biurko do nauki to zwykle dla malucha najważniejsze elementy. W swoim pokoju dziecko uczy się, bawi i odpoczywa. Dlatego bardzo ważne jest by czuło się w nim jak najlepiej. W Westwing znajdziesz inspiracje jakie wybrać meble dla dzieci.

Meble dla dziewczynki

Podstawowymi meblami są łóżka, są one dostępne w wielu kolorach oraz kształtach. Posiadają na przykład zagłówek w kształcie korony czy misia. Istotnym elementem pokoju są szafy, które pomieszczą w sobie wszystkie kreacje młodej damy. Ich wybór jest bardzo duży, dlatego zaspokoi gusta nawet najbardziej wybrednej elegantki. Dobrym rozwiązaniem będzie biała szafa , która wpasuje się do każdego stylu. Resztę wyposażenia pokoju dziewczynki stanowią dekoracje, które warto dobierać według upodobań dziecka, aby przebywanie w pokoju było dla malucha przyjemne.

Meble dla chłopca

Łóżko dla chłopca to pole do popisu dla producentów mebli, w przypadku kształtu łóżka właściwie wszystko jest możliwe. Jeśli chłopiec jest fanem motoryzacji lub formuły 1, producenci mebli proponują łóżko w kształcie czerwonego Ferrari, Porsche lub wyścigowego bolidu. Dla fana astronomii i kosmosu godne polecenia będzie za to łóżko w kształcie rakiety lub statku kosmicznego. Oczywiście szafy i inne meble w pokoju mogą być utrzymane w tej samej stylistyce, co łóżko.