Rozmiar
  Zarejestruj sie i otrzymaj voucher 50 zł!

  Lampy do pokoju dziecięcego

  57 Produkty
  Sortuj: Popularność
  Filtr

  Lampy do pokoju dziecięcego

  Lampy do pokoju dziecięcego produkowane obecnie dla dzieci przybierają często bardzo wyszukane formy. Wybierając odpowiedni model, warto mieć na uwadze wiek i indywidualne potrzeby dziecka. Przy łóżku powinno znaleźć się miejsce zarówno na dekoracyjne dodatki, jak i praktyczną lampę, która zapewni właściwe oświetlenie podczas wieczornej lektury.

  Najprostsze modele to tradycyjne lampy z drewnianym stelażem i abażurem. Ozdobione kolorowymi rysunkami klosze sprawiają, że pomieszczenie nabiera bardziej przyjaznego wyglądu. Abażur można też łatwo wymienić, dostosowując go do zmieniających się gustów dzieci, co gwarantuje, że lampa szybko się nie znudzi i będzie służyć przez wiele lat.

  Niezależnie od lampek nocnych o fantazyjnych obudowach, przy łóżku powinno znaleźć się miejsce również dla tradycyjnego modelu, dającego jasne i wyraźne światło. Dobre oświetlenie przyda się w szczególności starszym dzieciom, zaczynającym swoją przygodę z książką, ale i w pokoju niemowlaka warto umieścić jedną solidną lampkę z myślą o czytających bajki rodzicach. W tym wypadku najlepiej zdecydować się na model o prostym i dobrze przepuszczającym światło kloszu. Praktyczną alternatywą dla lampki stojącej może być obracany kinkiet, umożliwiający dokładne dostosowanie kąta padania światła. Istotne znaczenie ma także wybór żarówki.

  Odpowiednio dobrane lampy do pokoju dziecięcego będą praktyczną dekoracją pokoju Twojego dziecka, a jednocześnie pozwolą stworzyć w pokoju malucha iście bajkową scenografię. Producenci różnego rodzaju lamp i lampionów prześcigają się, tworząc coraz to nowe modele dodatkowego oświetlenia, wśród których dużą popularnością cieszy się girlanda świetlna. Warto wykorzystać ich dekoracyjny potencjał i zachęcić dzieci do spędzania nocy we własnym łóżeczku.