Szukaj
Westwing Logo
Bezpłatna przesyłka od 150

Lampy do pokoju dziecięcego

Lampy do pokoju dziecięcego produkowane obecnie dla dzieci przybierają często bardzo wyszukane formy. Wybierając odpowiedni model, warto mieć na uwadze wiek i indywidualne potrzeby dziecka. Przy łóżku powinno znaleźć się miejsce zarówno na dekoracyjne dodatki, jak i praktyczną lampę, która zapewni właściwe oświetlenie podczas wieczornej lektury.


Najprostsze modele to tradycyjne lampy z drewnianym stelażem i abażurem. Ozdobione kolorowymi rysunkami klosze sprawiają, że pomieszczenie nabiera bardziej przyjaznego wyglądu. Abażur można też łatwo wymienić, dostosowując go do zmieniających się gustów dzieci, co gwarantuje, że lampa szybko się nie znudzi i będzie służyć przez wiele lat.


Niezależnie od lampek nocnych o fantazyjnych obudowach przy łóżku powinna znaleźć się miejsce również dla tradycyjnego modelu, dającego jasne i wyraźne światło. Dobre oświetlenie przyda się w szczególności starszym dzieciom, zaczynającym swoją przygodę z książką, ale i w pokoju niemowlaka warto umieścić jedną solidną lampkę z myślą o czytających bajki rodzicach. W tym wypadku najlepiej zdecydować się na model o prostym i dobrze przepuszczającym światło kloszu. Praktyczną alternatywą dla lampki stojącej może być obracany kinkiet, umożliwiający dokładne dostosowanie kąta padania światła. Istotne znaczenie ma także wybór żarówki.


Odpowiednio dobrane lampy do pokoju dziecięcego będą praktycznym dodatkiem do sypialni, a jednocześnie pozwolą stworzyć w pokoju dziecka iście bajkową scenografię.Producenci różnego rodzaju lamp i lampionów prześcigają się, tworząc coraz to nowe modele dodatkowego oświetlenia, wśród których dużą popularnością cieszy się girlanda świetlna. Warto wykorzystać ich dekoracyjny potencjał i zachęcić dzieci do spędzania nocy we własnym łóżeczku.


Sprawdź również girlandy i miarki wzrostu.

Lampy do pokoju dziecięcego

50 Produkty
Sortuj: Popularność
Filtr