Rozmiar
  Zarejestruj sie i otrzymaj voucher 50 zł!

  Maty dla dzieci i kocyki

  20 Produkty
  Sortuj: Popularność
  Filtr

  Maty, kocyki do zabawy

  Dzieciństwo to czas, kiedy maluchy szybko się rozwijają i uczą. Zabawa to dla nich nie tylko przyjemna aktywność, ale także nauka. Podczas zabawy dzieci poznają otaczający świat, trenują myślenie, kształtują charakter i uruchamiają kreatywność, idealnym rozwiązaniem będzie mata dla dzieci.

  Dla niemowląt które w początkowych etapach swojego życia uczą się przez zabawę, badają dotykiem bliskie im przedmioty, obserwują otoczenie - idealnie sprawdzi się mata dla dzieci. Leżąc na pleckach, dziecko może obserwować i chwytać zabawki. Leżąc na brzuszku, może oglądać kolorowe obrazki na mięciutkim kocyku. Obecnie na rynku oferowanych jest mnóstwo mat edukacyjnych z doczepianymi gryzakami, grzechotkami i pluszakami.

  Kocyki dla dzieci to jedne z najbardziej przydatnych akcesoriów dla maluchów. W pierwszych miesiącach życia dziecka są niezbędne podczas spacerów w wózku i stanowią praktyczne uzupełnienie kompletu dziecięcej pościeli. Starsze dzieci z chęcią otulają się nimi w chłodniejsze wieczory lub wykorzystują je podczas zabawy. W domu warto mieć pod ręką przynajmniej kilka sztuk koców przeznaczonych specjalnie dla najmłodszych domowników.

  Przy zakupie artykułów dla dzieci jednym z najbardziej istotnych kryteriów wyboru jest rodzaj materiału. Kocyki często mają styczność bezpośrednio ze skórą dziecka, dlatego na jakość ich wykonania należy zwrócić szczególną uwagę. Wybór odpowiedniej tkaniny zależy również od tego, w jaki sposób zamierzamy korzystać z okrycia. Bawełniane, bambusowe, polarowe czy z mikro fibry? Bez względu na to, jaki kocyk dla dziecka lub jaka mata do zabawy najbardziej odpowiada Twoim oczekiwaniom, na Westwing znajdziesz to, czego szukasz!

  Maty i kocyki, które znajdziesz w sklepie internetowym WestwingNow to niezbędne akcesoria do pokoju Twojego dziecka! Wybieraj wśród szerokiej oferty i skorzystaj z szansy na zanurzenie się wraz z nami do świata najnowszych trendów i zachwycających inspiracji!