Rozmiar
  Zarejestruj sie i otrzymaj voucher 50 zł!

  Upominki świąteczne

  123 Produkty
  Sortuj: Popularność
  Sortuj: Popularność
  Filtr

  Stylowe upominki świąteczne

  Zwyczaj obdarowywania się niewielkimi upominkami na Boże Narodzenie to kwintesencja świątecznej atmosfery. Często zdarza się, że drobne upominki świąteczne ofiarujemy bliskim osobom, ale także kolegom i koleżankom z pracy, czy znajomym. To piękny zwyczaj i warto go celebrować.

  Czasem jednak wybór niewielkiego upominku z klasą to nie lada wyczyn, dlatego w sklepie internetowym WestwingNow przygotowaliśmy selekcję stylowych produktów, wśród których znajdziesz idealne upominki na święta.

  Drobne prezenty na święta - nasze propozycje i pomysły

  Wśród naszych starannie dobranych upominków znajdziesz oryginalne i stylowe propozycje. Bliskim lub znajomym warto podarować coś co zostanie z nimi na dłużej niż czekoladki świąteczne. Pomysłem na prezent może być np. uroczy komplet solniczki i pieprzniczki czy złote pojemniki na przyprawy w kształcie lam, które wywołają uśmiech na twarzy każdego, kto kocha jedzenie.

  Interesującym pomysłem może być także klasyczna gra planszowa. Wśród naszych pomysłów na upominki znajdziesz takie klasyki jak chińczyk, puzzle czy domino. Wszystkie gry są starannie wykonane i na pewno przypadną do gustu wszystkim fanom dobrego designu.

  Ciekawym pomysłem na upominek świąteczny może być też ilustrowany pięknymi i inspirującymi fotografiami album. Wybraliśmy dla Ciebie między innymi album ze zdumiewającymi fotografiami przestworzy, zrobionymi w czasie burz. Ten odważny projekt pozwala spojrzeć za kulisy imponujących zjawisk atmosferycznych.

  Upominki świąteczne dla bliskich i znajomych

  Kolejny z pomysłów na piękne prezenty to elegancka dekoracja, którą każdy chętnie wyeksponuje w swoim salonie. Puzderka, pojemniki i figurki w duchu świąt sprawią, że nadchodzące święta będą jeszcze piękniejsza. Taki świąteczny upominek z pewnością sprawi, że obdarowani będą wracać do Ciebie myślami w ten wspaniały czas.

  Możesz zdecydować się również na ozdobne i praktyczne akcesoria barowe. Kryształowy shaker do koktajli, ze złotym zamknięciem ozdobi każdy barek, a przygotowane z jego pomocą koktajle umilą czas świątecznego relaksu. Taki prezent będzie idealnym upominkiem szczególnie dla miłośników stylowych drinków.

  Kup upominki świąteczne na WestwingNow

  Niezależnie od tego, czy masz ochotę kupić prezenty dla niej czy dla niego lub dla dzieci, czy drobne upominki świąteczne, w sklepie internetowym WestwingNow znajdziesz idealne produkty, które możesz podarować bliskim. Ciesz się świąteczną atmosferą i baw się dobrze obdarowując ukochanych.