Prezenty dla Niego

178 Produkty
Sortuj według
shop-to-club

Prezent dla dziadka: nowoczesne inspiracje

Ludzie starsi nie zawsze mogą prowadzić aktywny tryb życia i codziennie wychodzić z domu. Warto przybliżyć im możliwości, jakie oferuje współczesna technika i pokazać, że świat można poznawać również w zaciszu własnego pokoju. Dobrym pomysłem na prezent dla dziadka z okazji okrągłej rocznicy urodzin lub świąt jest komputer lub laptop. Najlepiej wybrać model wyposażony w większy monitor (przynajmniej 17 cali) z pełnowymiarową klawiaturą o tradycyjnym układzie klawiszy. W przypadku laptopów przydatnym akcesorium będzie także myszka. Obsługa touchpada może być na początek nieco mało intuicyjna. Nowoczesny prezent umożliwi dziadkowi codzienną komunikację z wnukami, udział w internetowych kursach edukacyjnych oraz poszerzenie grona znajomych. Z czasem przydatne mogą okazać się również inne akcesoria, na przykład słuchawki i głośniki, a to z kolei podda nam kolejne pomysły na prezent dla dziadka.

Pomysł na prezent dla przyjaciela

Prezent dla przyjaciela jest trudnym wyborem, ponieważ powinien być dopasowany do jego zainteresowań. Może być podarowany na urodziny, imieniny, z okazji wielkiego sukcesu, a również wtedy, gdy chce się po prostu podziękować bliskiej osobie. Podarek może być funkcjonalny, jak i stanowić jedynie ozdobę pomieszczenia. Pomysłem na prezent może być kubek lub koszulka ze wspólnym zdjęciem lub oryginalnym napisem. Jeśli przyjaciel właśnie planuje kupić sobie coś wyjątkowego, warto podarować mu skarbonkę, w której będzie mógł gromadzić pieniądze. Kobietę zadowoli gustowna torebka, a mężczyznę funkcjonalny portfel. Upominek można również wykonać własnoręcznie. Zazwyczaj przyjaciele wszystko o sobie wiedzą, dlatego prezenty dla bliskiej osoby powinny być dopasowane do jej zamiłowań. Nie muszą wiele kosztować, aby wywołać uśmiech na twarzy kolegi lub koleżanki.

Dla taty

Jeśli Twojemu tacie zależy na dobrym wyglądzie, podaruj mu jego ulubione perfumy. W zależności od jego preferencji wybierz zapach żywiczny, słodki, cytrusowy lub orientalny. Dobrym prezentem będą także kremy do twarzy i pod oczy. Żeby uniknąć pomyłki, najlepiej podarować tacie kupon na dowolnie wybrany kosmetyk z perfumerii. Innym rozwiązaniem będzie wręczenie vouchera do spa lub umówienie taty na wizytę u bardzo dobrego i zwykle nie najtańszego fryzjera. Eleganccy ojcowie ucieszą się także ze spinek do mankietów lub stylowego krawata. Wybór prezentu powinien być przemyślany. Zazwyczaj indywidualny podarek dla niego, który pasuje do jego zainteresowań i stylu jest o wiele bardziej wartościowy i może nawet stać się sentymentalny.

Odkryj nasz szeroki asortyment prezentów dla niego na WestwingNow i kup swój ulubiony model!