Pledy i koce

205 Produkty
Sortuj według
shop-to-club

Narzuty – przytulność i komfort

Bezkonkurencyjny w zakresie pledów i kocy jest koc z rękawami. Ogrzewa nas i przytula, bo możemy go ubrać i się nim otulić. Piękny koc z polaru może przydać się o każdej porze dnia i nocy, a także pełni funkcję ozdobną. Koc jest zawsze dobrym sposobem na ozdobienie sofy lub fotela. Pledy i koce są niezbędne do spokojnego snu w nocy, ale również w ciągu dnia są używane wielokrotnie i zapewniają komfort, jednocześnie przyciągając wzrok.

Wzory i materiały na narzutach, kocach i kołdrach są tak różne, jak gusta. Czy to zwykły, wzorzysty, w paski, w kratkę, kwiatowy czy z osobistym motywem fotograficznym, koc zawsze wyraża osobowość właściciela. Doskonałym pomysł na prezent są przytulne koce ze zdjęciem. Spersonalizowany koc z imieniem może również być czymś wyjątkowym. Może być on wyhaftowany lub z nadrukiem. Czy to jako prezent dla noworodka, niespodzianka urodzinowa czy dla siebie, te pledy i koce są gwarancją radości.

Wysokiej jakości ciepłe koce do każdego pomieszczenia

Oczywiście, istnieją różne zastosowania dla koców. Można je podzielić na następujące punkty:

  • Koce piknikowe do użytku na świeżym powietrzu
  • Koce z mikrofibry dla alergików wykonane z naturalnych materiałów
  • Moherowe pledy do używania jako narzuta
  • Koce z rękawami
  • Pokrowce lub ochraniacze dzienne na łóżko i sofę

Odpowiedni produkt wybiera się w zależności od osobistych preferencji. Wełniane koce i pledy mogą być również wielofunkcyjne i używane zarówno jako narzuta na łóżko lub sofę, jak i do otulenia się. Aby jeszcze bardziej się ogrzać, użyj pledu wykonanego z polaru. Można oczywiście dodać odrobinę koloru, w szczególnośći sprawdzą się tu naturalne odcienie - purpurowe pledy są teraz bardzo popularne.

Pledy i koce mogą nas ogrzać w każdych okolicznościach. Odkryj ich różnorodność na WestwingNow!