Szukaj
Westwing Logo
Bezpłatna przesyłka od 150
Umbra

Ramka na zdjęcia Edge

89,90 złzawiera VAT
Bezpłatna przesyłka od 150.-
2-4 dni robocze

Informacje o produkcie

materiał

Poliresing z wzorem marmurowym

Kolor

Biały, marmurowy

wymiary

Ramka: - długość 21 cm - wysokość 26 cm - szerokość 7 cm Format zdjęcia: - 2 razy 10 x 10 cm - 2 razy 10 x 15 cm

Dodatkowe informacje

Ramka na zdjęcia do montażu poziomego oraz pionowego w 4 różnych rozmiarach Nadają się do zdjęć w formacie: 10 x 10 cm, 10 x 15 cm

Numer produktu: 148676

Informacje o dostawie

Bezpłatna przesyłka od 150.-

Czas dostawy: 2-4 dni robocze

Zamówione produkty są starannie pakowane w naszym magazynie i dostarczane przez firmę kurierską pod wskazany w zamówieniu adres. Przewidywany czas realizacji dostawy podany jest przy oferowanym produkcie. Znajduje się on również w wiadomości wysłanej po złożeniu zamówienia. Istnieje możliwość zwrotu towaru w terminie 100 dni od daty jego otrzymania. Prosimy o kontakt z nami pod adresem pomoc@westwingnow.pl.

Informacje o marce

Wszystko zaczęło się od… okien. Kiedy Paul Rowan nie mógł znaleźć do swojego domu odpowiednich rolet postanowił, że sam je zaprojektuje. Następnie nawiązał współpracę ze swoim przyjacielem z dzieciństwa, Lesem Mandelbaumem i tak narodziła się Umbra. Kanadyjska marka zatrudnia młody zespół projektantów, którzy nadają meblom i akcesoriom intrygujący i oryginalny sznyt. Wśród znanych gwiazd designu, które tworzą dla Umbry, jest między innymi sam Karim Rashid!