Szukaj
WestwingNow Logo
Bezpłatna przesyłka od 150 zł

Stroiki świąteczne, którymi udekorujesz dom

Stroiki świąteczne to jeden z nieodłącznych symboli Bożego Narodzenia, które towarzyszą nam od dziecka. Zdobią nasze stoły, drzwi i okiennice każdego roku, wprowadzając niezwykłą atmosferę, z którą tak kochamy święta. Stroki świąteczne mogą być wykonane z naturalnych ozdób takich jak gałązki świrku czy z jemioły. Mimo zalet naturalnych stroików największą popularnością cieszą sztuczne ozdoby. Są one niewątpliwie trwalsze, przez co będziesz się nimi cieszyć aż do końca świątecznego sezonu.

Stroiki bożonarodzeniowe, czyli czym udekorować bożonarodzeniowy stół

Najpopularniejszymi stroikami, które trafiają na nasze stoły, są bezwątpienia wieńce, w których można umieścić świąteczną świecę. Udekorowane mogą być drobiazgami przywodzącymi na myśl świąteczny nastrój. Dominują figurki reniferów, złote trąbki i jabłuszka. Czerwienie, w połączeniu ze złotymi akcentami i zielenią to kwintesencja wigilijnego stylu.

W naszej kolekcji starannie wykonanych stroików znajdziesz klasyczne wieńce dekoracyjne z choinkowych gałązek i szyszek udekorowanych czerwonymi owocami. Tradycyjnie wykonany wieniec dekoracyjny Addy doskonale zaprezentuje się na każdym stole.

Zwolennikom nieco bardziej ekstrawaganckich ozdób prezentujemy z dumą stroik Rose. Wykonany z piór wieniec w kolorze bladoróżowym najlepiej zaprezentuje się we wnętrzach stylu glamour, jednak Będzie też intrygującym detalem w innych wnętrzach. Tym, którzy wolą bardziej naturalne, zdecydowane barwy ziemi z pewnością spodoba się wieniec Argento, który najchętniej umieszczamy w aranżacjach retro lub we wnętrzach rustykalnych.

Stroiki świąteczne na drzwi

Stroiki bożonarodzeniowe w formie wieńca są też piękną dekoracji na drzwi. Od progu witają świątecznych gości, wprowadzając odświętną atmosferę. Na drzwiach wejściowych najlepiej prezentują się stroiki wykonane z klasycznych ozdób: iglastych gałązek czy szyszek. W przypadku stroików, które umieścimy za drzwiami, z pewnością ważna jest trwałość ozdoby. Warto dobrze się upewnić, czy jest zamontowany prawidłowo i stabilnie. Na pewno pięknie zaprezentuje się na drzwiach wieniec Creston. Udekorowany światełkami, pięknie wyróżni się i będzie widoczny już z daleka.

Stroiki świąteczne

31 Produkty
Sortuj: Popularność
Filtr