Szukaj
WestwingNow Logo
140 zł dla CiebieBezpłatna przesyłka od 150 zł

Pościel świąteczna

2 Produkty

Pościel świąteczna - wprowadź gwiazdkową magię do sypialni

Jeśli uwielbiasz odliczanie do Świąt Bożego Narodzenia, pokochasz nasz wybór pościeli świątecznej. Pomoże Ci ona sprawić, że Twoim domu poczujesz się jak w najprzytulniejszym miejscu pod słońcem. Niezależnie od tego czy na Boże Narodzenie dopisze śnieg, czy może czekają nas kolejne najcieplejsze święta stulecia, nasze pościele świąteczne utulą Cię do snu. Gdy spadnie śnieg, z pewnością docenisz ciepło i komfort flanelowej pościeli otulającej ciepłą pierzynę. Być może jednak potrzebna będzie lekka i przewiewna pościel, która o bałwanie przypomni Ci jedynie zabawnym, świątecznym nadrukiem. Bez względu na pogodę, dzięki naszym pościelom świątecznym poczujesz bożonarodzeniowy klimat.

Świąteczne wzory pościeli

Świąteczna pościel to nie tylko ciepłe, puszyste pierzyny. Także lekkie i przewiewne kołdry zaprezentują się odświętnie w pościeli z bożonarodzeniowym motywem. Wybierać możesz spośród niezliczonych motywów. Flanelowa pościel X-mas Tree od Fovere pozwoli Ci wczuć się w świąteczny klimat dzięki eleganckiemu wzorowi złożonemu z choinek i kropek - w kolorze klasycznej zieleni lub czarnych. Spośród charakterystycznych świątecznych motywów znajdziesz też renifery i śnieżne gwiazdki.

Pościel świąteczna z perkalu Carol od Port Maine to z kolei ukłon w stronę tradycji. Połączenie klasycznych świątecznych czerwieni i zieleni na białym tle wykorzystuje motyw gwiazdy betlejemskiej - kwiatu jak żaden inny kojarzonego z Bożym Narodzeniem.

Nowoczesne podejście do klasyki

Jeżeli szukasz połączenia klasycznych wzorów, ze współczesnym, minimalistycznym podejściem, na pewno oczaruje Cię świąteczna pościel flanelowa Finja. Nie musisz jednak ograniczać się do tradycyjnych świątecznych motywów. W kolekcji Westwing znajdziesz pościele nawiązujące do zimowych klimatów motywem kraty lub dzięki kolorom, które jak żadne inne przywodzą na myśl świąteczny czas. Zielenie i czerwienie, w połączeniu ze śnieżną bielą potrafią wyczarować niezwykły klimat.

Pościel świąteczna dla dziecka

Najmłodszym, a także trochę starszym, na pewno spodoba się niecodzienna pościel przedstawiająca postaci narciarzy szusujących na stoku. Dzięki delikatnym pastelowym barwom świetnie wpasuje się do każdego wnętrza. To propozycja nie tylko do pokoju dziecięcego.

Znajdź świąteczną pościel do swojego domu i rozpocznij odliczanie do swoich ulubionych świąt już za dwa dni dzięki naszej szybkiej wysyłce.