Szukaj
Zarejestruj sie i otrzymaj voucher 50 zł!
Westwing Collection

Westwing Collection

241 Produkty
Sortuj: Popularność
Sortuj: Popularność

Odkryj Westwing Collection

Kochamy piękne i stylowe wnętrza. Chcemy, aby Twój dom stawał się coraz piękniejszy, dlatego stworzyliśmy Westwing Collection - autorską kolekcję mebli i akcesoriów do domu.

Westwing Collection została zaprojektowana w zgodzie z trendami. Tworząc naszą kolekcję inspirowaliśmy się różnorodnością przyrody i organicznymi kształtami. W ten sposób powstały wyjątkowe produkty, które wniosą nowoczesną świeżość do Twojego domu. Znajdziesz w niej dużo naturalnych i spokojnych barw od bieli poprzez beże czy granaty, proste formy oraz unikalne połączenia materiałów.

Westwing Collection wyróżnia przepiękny i nowoczesny design. Projektując nasze meble korzystaliśmy z różnych materiałów, takich jak nowoczesne pleksi, szlachetne drewno, szkło czy metal, szukając harmonijnych i niebanalnych połączeń. Tworząc każdy z produktów zadbaliśmy nie tylko o to, aby był piękny, ale także wyróżniał się wysoką jakością.

Odkryj naszą autorską kolekcję i wybierz do swojego domu meble i akcesoria, dzięki którym będzie on nie tylko pięknym miejscem, ale także odzwierciedleniem Twojego prawdziwego wnętrza. Baw się dobrze urządzając swój dom!

Bezpłatna przesyłka od 150 zł

100 dni na darmowy zwrot

Dział Obsługi Klienta 22 290 3000