esprit-spring2017
1 Produkt
Sortuj według
shop-to-club

Esprit to nie tylko ubrania

Od roku 1995 Esprit rozszerza swoją działalność. Oprócz poszerzenia terytorium sprzedaży wzbogacona zostaje także oferta. Firma rozpoczęła sprzedaż zegarków, okularów, skarpetek, ale także akcesoriów do domu, takich jak pościel i ręczniki. W 1998 roku firma zaoferowała swoim klientom biżuterię, a w 2005 roku to właśnie zegarki i biżuteria stały się produktami licencjonowanymi, które odniosły największy sukces. Kolejno, wraz z upływem czasu i powiększaniem się firmy, na półki trafia nowy asortyment – zabawki i ubrania dla dzieci oraz sprzęt sportowy. W 2006 roku Esprit sprzedaje już 12 linii własnych produktów, ale uzupełnia je licznymi produktami licencjonowanymi. W ten sposób Esprit jest obecny w prawie każdej dziedzinie życia swoich klientów – od łazienki, przez kuchnię, aż po pokój dziecięcy. W sprzedaży są dostępne wspaniałe akcesoria, które pomogą stworzyć wyjątkowy nastrój w domu. Produkty firmy Esprit można znaleźć nie tylko w sklepie firmowym czy na stronie internetowej. Dostępne są również w ofercie wielu sklepów detalicznych, sprzedaży wysyłkowej, a także w miejscach, w których można się ich nie spodziewać – jak sklepy meblowe czy papiernicze.

Charakterystyczne logo podbija świat!

Na wszystkich kontynentach świadomość marki jest bardzo wysoka, a charakterystyczne logo jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych w świecie mody. Ten unikalny symbol, składający się z trzech poziomych kresek, został zaprojektowany pod koniec lat 70. w Nowym Jorku przez Johna Casado. Od samego początku logo wywoływało kontrowersje. Obawiano się, że projekt może nie być zrozumiany przez klientów oraz mylący. Dziś można śmiało stwierdzić, że wybór takiego symbolu był świetnym posunięciem i obecnie jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych znaków w branży.

Styl życia z Esprit

Wszyscy miłośnicy mody i dobrego stylu dobrze znają Esprit. Oprócz kolekcji szerokiej gamy produktów związanych z modą i akcesoriami Esprit oferuje także asortyment z działu lifestyle oraz dom i wnętrza. Każdy może znaleźć tu coś dla siebie. Bogata oferta obejmuje między innymi ramki na zdjęcia i wazonów, poduszki, koce, a także dekoracje ścian, jak tapety czy farby. Łatwo i spokojnie – to filozofia Esprit. I tak też ta renomowana firma stara się przenosić trendy z wybiegów mody na ulice miast i do domów na całym świecie przy pomocy znakomitych projektantów. Choć jej styl jest niezobowiązujący, ma w sobie dużo klasy. Mało kto wie o tym, że znana na całym świecie marka Esprit swój początek wzięła z ruchu hippisowskiego. Zaangażowanie społeczne i przyjazność dla środowiska nadal stanowią jej główne priorytety, które realizuje już nie tylko w sektorze odzieżowym, ale też home & living. W jej kolekcji znajdziesz stylowe tekstylia i dywany, które zachwycają wysoką jakością i modnym designem. Zapraszamy do WestwingNow do zakupu produktów marki Esprit.

Odkryj nasz szeroki asortyment produktów marki Esprit na WestwingNow i kup swój ulubiony model!