Rozmiar
  Zarejestruj sie i otrzymaj voucher 50 zł!

  Cechy pastelowych trendów z Danii


  Blogerzy, miłośnicy wnętrz, styliści: wszyscy zakochali się w uroczym i radosnym stylu duńskiej marki! Bloomingvile to:

  • Skandynawski design
  • Wyczucie trendów
  • Subtelne wzornictwo

  Są one tajemnicą wyjątkowego uroku, który urzeka z miejsca każdego, kto zetknął się z designem firmy.Duńczycy z Bloomingville skradli nasze serca i domy projektując:

  • Oryginalne akcesoria
  • Urocze naczynia
  • Czarujące akcesoria kuchenne
  • Designerskie meble
  • Klimatyczne lampy

  Bloomingville Mini rozkochał w sobie starszych i młodszych projektując:słodkie zabawki, przytulne tekstylia, urocze naczynia, niewielkie meble


  Skandynawska lekkość i francuska nonszalancja


  Wzornictwo Bloomingville opiera się na przeciwieństwach: lekkie i proste formy zostały uzupełnione romantycznym, pastelowym designem. Naturalne materiały, takie jak drewno są zestawiane z modnym mosiądzem, marmurem i miedzią. Geometryczne desenie łączą się z urokiem klasyki. W każdym projekcie Bloomingville widać jedno: ogromną pasję i miłość do designu.


  Dla miłośników wnętrz


  Betina Stampe i jej mąż Simon zdecydowali się w 2000 roku nie tylko prywatnie, ale także zawodowo, pójść tą samą drogą i założyć Bloomingville. Proste hasło: "stale zmieniające się domy" stało się mottem marki, która chce podążać za zmieniającymi modami i tworzyć coraz piękniejsze produkty do mieszkań.<.p>

  Dzięki ośmiu kolekcjom każdego roku, Duńczycy dostosowują się do nieustannie zmieniających się domów i upodobań swoich klientów. Idzie im świetnie – Bloomingville jest teraz niekwestionowanym numerem jeden wśród marek, które doskonale radzą sobie z przyswajaniem aktualnych trendów. Założycielka Betina Stampe do dzisiaj sama projektuje niektóre z produktów, z pasją poszukując inspiracji na pchlich targach czy podczas podróży. Tak rodzi się design, który nie daje o sobie zapomnieć!

  Bloomingville

  Bloomingville to produkty, które łączą w sobie skandynawski design oraz francuską elegancję. Jeśli poszukujesz subtelnych mebli oraz dodatków do swojego domu, duńska marka będzie najlepszym wyborem.
  606 Produkty
  Sortuj: Popularność
  Filtr