Szukaj
Westwing Logo
Bezpłatna przesyłka od 150
Fermob

Zewnętrzna lampa mobilna LED Mooon

1 529 złzawiera VAT
Bezpłatna przesyłka
3-5 dni robocze

Informacje o produkcie

materiał

Podstawa lampy, pręt: aluminium lakierowane Klosz: tworzywo sztuczne

Kolor

Podstawa lampy, pręt: szary burzowy Klosz: biały

wymiary

Wymiary całkowite: - średnica 25 cm - wysokość 134 cm Średnia podstawa lampy: 25 cm Długość kabla: 150 cm

Dodatkowe informacje

Zewnętrzna lampa podłogowa LED Mooon z gniazdem USB do ładowania Projekt: Tristan Lohner Nadaje się do użytku w pomieszczeniach oraz na zewnątrz Eigengewicht: 6 kg Klasa ochrony: IP44 (bryzgoszczelność) Zalecana żarówka: 1 x LED, 6,5 W, którą obejmuje oferta, jest zainstalowana w produkcie, posiada żywotność do 25 000 godzin oraz świeci neutralnym, białym światłem (3000 K) lub zimno białym światłem (6000 K) o strumieniu 650 lm Włączanie i wyłączanie za pomocą przycisku dotykowego pod kloszem Sterowanie Bluetooth za pomocą aplikacji i smartfona Czas ładowania: 4 godziny Żywotność akumulatora: max. 14 godzin Wyprodukowano we Francji Producent i numer produktu producenta: Fermob, nr 531026 Oprawa jest sprzedawana z żarówką o klasie energetycznej: A++

Numer produktu: 130354

Informacje o dostawie

Bezpłatna przesyłka

Czas dostawy: 3-5 dni robocze

Zamówione produkty są starannie pakowane w naszym magazynie i dostarczane przez firmę kurierską DPD pod wskazany w zamówieniu adres. Przewidywany czas realizacji dostawy podany jest przy oferowanym produkcie. Znajduje się on również w wiadomości wysłanej po złożeniu zamówienia. Istnieje możliwość zwrotu towaru w terminie 100 dni od daty jego otrzymania. Prosimy o kontakt z nami pod adresem pomoc@westwingnow.pl.

Informacje o marce

Meble i oświetlenie ogrodowe Fermob pasuje do francuskiego stylu życia! Designerskie projekty marki znajdziesz przechadzając się po paryskich restauracjach i tarasach. Każdy produkt z oferty ma nieco inny charakter – retro, romantyczny czy też z przymrużeniem oka. Jedno je łączy: zawsze są czarujące.