Rozmiar
  Zarejestruj sie i otrzymaj voucher 50 zł!

  Wieszaki metalowe

  21 Produkty
  Sortuj: Popularność
  Filtr
  Metal

  Wieszaki metalowe

  Wieszaki metalowe mogą być oryginalną ozdobą przedpokoju pod warunkiem, że są rzeczywiście efektowne. Przedpokój stanowi swoistą wizytówkę domu – to pierwsze pomieszczenie, do którego trafiają goście. Dlatego bardzo ważne jest, by panowały w nim nieskazitelny porządek oraz aranżacyjna harmonia. W tym celu doskonale sprawdzają się meble oraz akcesoria do przechowywania ubrań i wszelkich drobiazgów. Wieszaki metalowe do przedpokoju to niepozorne drobiazgi, które są w stanie udźwignąć najcięższe ubrania. Ponadto za ich pomocą można wprowadzić do wnętrza ciekawe detale dekoracyjne. Dostępne są wieszaki ścienne i stojące, a także minimalistyczne haczyki. Dzięki temu nawet do najmniejszego przedpokoju łatwo znaleźć perfekcyjnie dopasowane modele!

  Efektowna metaloplastyka

  Wieszaki metalowe do przedpokoju spod znaku fantazyjnej metaloplastyki to doskonały wybór do wnętrz, w których królują klasyczne meble i dodatki. Wieszaki wykonywane są przez najzdolniejszych artystów rzemieślników, co owocuje pięknymi, lekkimi optycznie formami, które przy okazji wyróżniają się ogromną solidnością. Wieszak ścienny z kutego metalu może być również połączony z ażurową półką, na której znajdą miejsce rękawiczki, czapki, szaliki i inne drobne dodatki. W designie wieszaków widać inspiracje ponadczasowymi ornamentami, a także światem natury – stąd liczne listki czy pąki kwiatów. Wieszaki do przedpokoju metalowe kute świetnie sprawdzają się w aranżacji prowansalskiej, do której najlepiej wybierać modele malowane na biało. Z kolei czarne i brązowe wspaniale prezentują się w wystroju klasycznym, toskańskim czy angielskim.

  Nowoczesne wieszaki do przedpokoju metalowe

  Również miłośnicy stylu nowoczesnego bez problemu znajdą wieszaki do przedpokoju metalowe dla siebie. W przeciwieństwie do modeli z kutego metalu w tych nowoczesnych króluje oszczędność form oraz minimalizm. To zwykle metalowe pręciki bez dodatkowych zdobień. Bardzo łatwo zamontować je w dowolnym miejscu na ścianie. Warto również zwrócić uwagę na modele stojące, które świetnie sprawdzają się w większym przedpokoju. One z kolei często przyjmują nietuzinkowe formy – na przykład drzewka. Taki akcent zarówno praktyczny, jak i dekoracyjny to doskonały wybór do wnętrza w stylu modern, w którym stawia się na ciekawe formy, wzory i kolory.

  Dużą popularnością cieszą się minimalistyczne wieszaki do przedpokoju metalowe, które wzbogacone są różnokolorowymi kulkami na zakończeniu haczyków. To kolejna propozycja do intrygującego wnętrza w stylu modern. Takie rozwiązanie ma również zaletę praktyczną – trudno, by cokolwiek zsunęło się z wieszaka!

  Pomysłowe wieszaki w roli dekoracji

  W małym przedpokoju świetnie sprawdzają się rozwiązania wielofunkcyjne. W większym zaś można sobie pozwolić na odrobinę dekoratorskiej fantazji! Na jakie pomysłowe wieszaki do przedpokoju metalowe warto zwrócić uwagę?

  • Wieszaki do przedpokoju metalowe z szafkami – w dolnej części znajduje się szafka na buty bądź inne drobiazgi, na której wspiera się metalowa konstrukcja zakończona wieszakami u góry. Warto wybrać model z półką, a także z lustrem. W ten sposób w jednym meblu kumuluje się wiele potrzebnych funkcji!
  • Wieszaki do przedpokoju metalowe dekoracyjne – wieszak ścienny i stojący może mieć formę drzewka albo być połączony z ozdobną płytką, na której znajduje się grafika lub efektowna płaskorzeźba.
  • Wieszaki do przedpokoju metalowe w formie napisów – wieszak z napisem „Welcome” albo „Nie ma to jak w domu”? Dlaczego nie! Każdy z gości doceni taką praktyczną dekorację i odwdzięczy się dobrym humorem.
  • Na rynku dostępne są różne wieszaki – drewniane, plastikowe czy metalowe. Te ostatnie wyróżniają się nie tylko dobrym designem, lecz także świetną wytrzymałością. Dlatego wieszaki do przedpokoju metalowe w ulubionym stylu stanowią zawsze doskonały wybór!

   Wieszaki z metalu na WestwingNow

   Postanowiliśmy z bogatej oferty wieszaków metalowych wybrać wiszące, ale te rzeczywiście najpiękniejsze, czasem zabawne, na pewno bardzo oryginalne i efektowne. Wieszaki metalowe odmienią twój przedpokój, albo łazienkę, nie do poznania.

   Odkryj naszą szeroką gamę metalowych wieszaków na WestwingNow i kup swój ulubiony model!