Wieszaki ścienne: metal

37 Produkty
Sortuj według
shop-to-club

Nowoczesne wieszaki do przedpokoju metalowe

Również miłośnicy stylu nowoczesnego bez problemu znajdą wieszaki do przedpokoju metalowe dla siebie. W przeciwieństwie do modeli z kutego metalu w tych nowoczesnych króluje oszczędność form oraz minimalizm. To zwykle metalowe pręciki bez dodatkowych zdobień. Bardzo łatwo zamontować je w dowolnym miejscu na ścianie. Warto również zwrócić uwagę na modele stojące, które świetnie sprawdzają się w większym przedpokoju. One z kolei często przyjmują nietuzinkowe formy – na przykład drzewka. Taki akcent zarówno praktyczny, jak i dekoracyjny to doskonały wybór do wnętrza w stylu modern, w którym stawia się na ciekawe formy, wzory i kolory.

Dużą popularnością cieszą się minimalistyczne wieszaki do przedpokoju metalowe, które wzbogacone są różnokolorowymi kulkami na zakończeniu haczyków. To kolejna propozycja do intrygującego wnętrza w stylu modern. Takie rozwiązanie ma również zaletę praktyczną – trudno, by cokolwiek zsunęło się z wieszaka!

Pomysłowe wieszaki w roli dekoracji

W małym przedpokoju świetnie sprawdzają się rozwiązania wielofunkcyjne. W większym zaś można sobie pozwolić na odrobinę dekoratorskiej fantazji! Na jakie pomysłowe wieszaki do przedpokoju metalowe warto zwrócić uwagę?

  • Wieszaki do przedpokoju metalowe z szafkami – w dolnej części znajduje się szafka na buty bądź inne drobiazgi, na której wspiera się metalowa konstrukcja zakończona wieszakami u góry. Warto wybrać model z półką, a także z lustrem. W ten sposób w jednym meblu kumuluje się wiele potrzebnych funkcji!
  • Wieszaki do przedpokoju metalowe dekoracyjne – wieszak ścienny i stojący może mieć formę drzewka albo być połączony z ozdobną płytką, na której znajduje się grafika lub efektowna płaskorzeźba.
  • Wieszaki do przedpokoju metalowe w formie napisów – wieszak z napisem „Welcome” albo „Nie ma to jak w domu”? Dlaczego nie! Każdy z gości doceni taką praktyczną dekorację i odwdzięczy się dobrym humorem.

Na rynku dostępne są różne wieszaki – drewniane, plastikowe czy metalowe. Te ostatnie wyróżniają się nie tylko dobrym designem, lecz także świetną wytrzymałością. Dlatego wieszaki do przedpokoju metalowe w ulubionym stylu stanowią zawsze doskonały wybór!

Wieszaki z metalu na WestwingNow

Postanowiliśmy z bogatej oferty wieszaków metalowych wybrać wiszące, ale te rzeczywiście najpiękniejsze, czasem zabawne, na pewno bardzo oryginalne i efektowne. Stylistki naszego sklepu puściły wodze fantazji po to, żebyście mogli w jednym sklepie znaleźć atrakcyjne rozwiązania do wieszania. A więc w sklepie WestwingNow znajdziecie dożo wieszaków z modnego złota i mosiądzu. W różnych stylach i kształtach. Są współczesne wersje tradycyjnych wieszaków a’la lata 30, ze złotymi lub czarnymi kulami, złote wieszaczki wykończone miękką gałka z lśniącego aksamitu, w szlachetnych, zgaszonych kolorach. Wieszaki z głową jeleni, wieszaki piórka, wieszaki ananasy, palmy, talerze, lusterka… Są też propozycje dla wielbicieli dobrej typografii, do wnętrz nowoczesnych, eklektycznych, czy ponadczasowej klasyki. Wybór jest ogromny, wszystkie niepowtarzalne i naprawdę piękne. Wystarczy wejść na stronę westwingnow.pl, żeby je wszystkie zobaczyć i wybrać jeden dla siebie. Wieszaki ścienne z metalu odmienią twój przedpokój, albo łazienkę, nie do poznania.

Odkryj naszą szeroką gamę metalowych wieszaków na WestwingNow i kup swój ulubiony model!