Wazony: biały

59 Produkty
Sortuj według
shop-to-club

Biały wazon w przedpokoju

Biały wazon świetnie sprawdzi się także w przedpokoju, gdzie będzie mógł zachwycać od progu swoim wyglądem oraz kwiatami. Odpowiedni do przedpokoju będzie duży model, którego wysokość osiągnie nawet 50 cm. Można ustawić go w rogu pomieszczenia. Niezwykle efektownie wyglądają w nim ususzone gałązki. Taka kompozycja to idealny dodatek do pomieszczenia urządzonego w stylu scandi, prowansalskim oraz modernistycznym. Ciekawie wygląda wąskie, długie naczynie-wazon tylko na jeden kwiatek, na przykład różę lub storczyk. To minimalistyczny dodatek, który uzupełni nowoczesną aranżację.

Biały wazon – tradycyjnie na stole

Mimo różnych możliwości w dekorowaniu wnętrz wazony najczęściej są stawiane na stołach. Biały wazon na stole nie powinien być zbyt wysoki, nie może bowiem zasłaniać osoby siedzącej po drugiej stronie. Najlepszym rozwiązaniem na stół są dwa modele wazonów. Pierwszym z nich jest niski, pękaty, z proporcjonalnymi do niego niewysokimi kwiatami, drugą zaś — wysoki i cienki, który warto przeznaczyć na kompozycję z kwiatów zwisających. Obie propozycje są nowoczesne, ale i ponadczasowe. Równie dobrze sprawdzą się na stołach udekorowanych na przyjęcia, jak i podczas codziennego obiadu. Nowoczesny design wazonu podkreśla biały kolor, który jest spokojny, kojarzy się z harmonią i ładem, a w dodatku pasuje właściwie do każdego wnętrza.

Kompozycja w wazonie

Biały wazon jest na tyle uniwersalny, że dobrze będzie się w nim prezentować kompozycja roślinna w każdym kolorze. Jeśli na stole znajduje się dużo potraw, dekoracyjny obrus lub inne akcesoria ozdobne, należy zdecydować się na minimalistyczny bukiet. Najlepiej, jeśli będą to kwiaty tego samego gatunku, na przykład tulipany lub konwalie. To wystarczy, aby ożywić wnętrze i wprowadzić do niego odrobinę wiosny. Jeśli zaś stół jest metalowy lub drewniany i nie ma na nim zbyt wielu elementów dekoracyjnych, można upiększyć go kolorową wiązanką. W tym wypadku pozwólmy sobie na prawdziwe szaleństwo, czyli bukiet ułożony z wszelkich lubianych przez nas gatunków roślin.

Białe wazony obok przezroczystych szklanych powinny znaleźć się w każdym domu, w którym domownicy kochają kwiaty i... design.

Odkryj naszą szeroką gamę białych wazonów na WestwingNow i kup swój ulubiony model!