Cena 249.90

(zawiera VAT)

Rozmiar

249.90 zł

Ilość

Już na liście życzeń
Przypomnij mi

Wyślij mi przypomnienie, gdy tylko produkty będą znowu dostępne.

Wprowadź aktualny adres e-mail.

Wystąpił błąd.

Otrzymasz wiadomość e-mail, kiedy tylko produkt będzie znów dostępny w magazynie.

Bezpłatna przesyłka

Czas dostawy: 5 - 10 dni robocze

 • materiał

  Voucher cyfrowy
  Gdy tylko otrzymamy Twoje zamówienie, nasi eksperci od aranżacji wnętrz natychmiast zaczną tworzyć indywidualną koncepcję stylizacji, którą otrzymasz e-mailem w ciągu od 10 do 15 tygodni

 • Dodatkowe informacje

  Nadaj swoim czterem ścianom nowy wygląd: z voucherem z usługą Interior Design możesz uzyskać indywidualną poradę od naszego zespołu ekspertów ds. aranżacji wnętrz!
  To proste: dla każdego pomieszczenia musisz kupić osobny voucher o wartości 249.90 zł
  Następnie opisz swój projekt i preferencje i stylistyczne na: https://www.westwingnow.pl/m/interiorservice/#/
  Nasi eksperci od urządzania wnętrz przygotują indywidualną koncepcję stylizacji, którą otrzymasz e-mailem w ciągu od 10 do 15 tygodni, a także przedstawią sugestie dotyczące produktów z asortymentu WestwingNow, dopasowane do Twoich życzeń.
  Produkty, które Ci się spodobają, możesz zamówić bezpośrednio na naszej stronie.
  Voucher z usługą Interior Designer dotyczy jednego pomieszczenia, które chcesz urządzić.
  Niniejszy produkt dostarczany jest w formie usługi.
  Kupując usługę zgadzasz się na to, że rozpocznie się ona w momencie, gdy prawo odstąpienia od usługi będzie dalej obowiązywać i potwierdzasz, iż jesteś świadom, że prawo do odstąpienia od usługi wygasa z chwilą wykonania usługi.
  Identyczne postanowienie obowiązuje w przypadku dobrowolnego odstąpienia od umowy sprzedaży produktu w terminie 30 dni, zgodnie z Regulaminem sklepu WestwingNow.

  Numer produktu: 103188

więcej

Opis produktu

Nadaj swojemu domowi nowy wygląd: z voucherem z usługą Interior Designer możesz uzyskać indywidualną poradę od naszego zespołu ekspertów ds.urządzania wnętrz! To proste: dla każdego pomieszczenia musisz kupić osobny voucher. Następnie nasi eksperci od urządzania wnętrz natychmiast zaczną tworzyć indywidualną koncepcję stylizacji, którą otrzymasz e-mailem a także sugestie dotyczących produktów, które są dopasowane do Twoich życzeń, np. produkty z asortymentu WestwingNow. Produkty, które Ci się spodobają możesz zamówić na naszej stronie

Informacje o dostawie

Bezpłatna przesyłka

Czas dostawy: 5 - 10 dni robocze

Gwarantujemy proste i przyjemne zakupy. Twoje zamówienie zostanie bezpiecznie zapakowane i dostarczone do Twojego domu.

Duże i nieporęczne produkty są również dostarczane pod wskazany adres dostawy. Podczas składania zamówienia należy pamiętać o podaniu numeru telefonu. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia terminu dostawy.