Rozmiar
  Zarejestruj sie i otrzymaj voucher 50 zł!

  Akcesoria do łóżeczka

  28 Produkty
  Sortuj: Popularność
  Filtr

  Wybierz pościel i inne akcesoria do łóżeczka

  Łóżeczko to podstawowy mebel w pokoju niemowlaka i małego dziecka. Jeśli zależy nam, aby był on nie tylko funkcjonalny, ale także pięknie urządzony warto dobrać odpowiednie tekstylia, takie jak pościel do łóżeczka czy ochraniacz, który zadba o komfort i bezpieczeństwo niemowlaka. Na WestwingNow znajdziesz i zamówisz akcesoria do łóżeczka wykonane z pięknych i bezpiecznych tkanin, które sprawią, że pokój Twojego dziecka zamieni się w jedno z Waszych ulubionych miejsc w domu.

  Miękkie sny czyli: pościel do łóżeczka, śpiworek i gniazdko niemowlęce

  Choć pościel dla dzieci ma wiele zalet, niektóre noworodki nie lubią spać otulone kołderką. W tym wypadku lepiej wypróbować inne rozwiązanie jakim jest śpiworek. Nie ma jednej sztywnej reguły, czy wybrać śpiworek czy pościel dla niemowlaka. Warto przetestować co będzie lepsze dla naszego dziecka.

  Śpiworek dziecięcy swoim wyglądem nie przypomina śpiwora dla dorosłych, ale pełni tę samą funkcję. Jest doskonały dla dzieci, które śpią niespokojnie i zrzucają z siebie kołderkę. Wielkość śpiworka warto dostosować do wzrostu niemowlaka. Niektóre dzieci tak dobrze się w nim czują, że śpią w nim nawet w wieku 2 óch lat. Na WestwingNow znajdziesz śpiworki niemowlęce w różnych rozmiarach, w pięknych dziecięcych printach, wykonane z ekologicznej bawełny.

  Pościel do łóżeczka to idealne rozwiązanie, zwłaszcza w przypadku dzieci powyżej 2óch lat. Komplet pościeli w rozmiarze 100 x 135 cm, czyli kołderka i poduszka sprawdzą się doskonale w łóżeczku dziecięcym, jak i w pierwszym łóżku naszego dziecka. Mamy kochają wybierać piękne, dziecięce wzory, które wprowadzają do pokoju dziecięcego bajkową atmosferę. Jeśli masz ochotę dodać jeszcze więcej miękkości i przytulności do łóżeczka Twojego dziecka, zobacz miękkie poduszki dla dzieci i przytulanki, które wyselekcjonowali nasi styliści.

  W ostatnich czasach popularność wśród akcesoriów do łóżeczka zdobywa także gniazdko niemowlęce. Śpią w nim przede wszystkim noworodki w pierwszych dniach swojego życia. Zapewnia ono bobasowi otulenie, przypominające warunki panujące w brzuchu mamy. Niektóre dzieci tak dobrze się w nim czują, że chcą w nim spać jak najdłużej.

  Na WestwingNow kupisz wszystkie potrzebne akcesoria do łóżeczka takie jak śpiworki, gniazdka czy pościel do łóżeczka. Możesz do nich dopasować piękne ochraniacze, a także kolorowe baldachimy, które nie tylko pomogą Ci regulować dostęp światła, które wpada do łóżeczka, ale także ozdobią pomieszczenie. Wszystkie produkty wykonane zostały z bezpiecznych materiałów wysokiej jakości. Baw się dobrze urządzając pokój dla swojego ukochanego maluszka.