Tekstylia dla dzieci i niemowląt

177 Produkty
Sortuj: Popularność
Sortuj: Popularność
Filtr

Tekstylia dla dzieci i niemowląt

Dziecięcy pokój powinien być tak samo stylowy jak reszta mieszkania. W WestwingNow zjdziesz piękne zasłony, uroczą pościel, miękkie dywany i dopasowane do nich poduszki. One pozwolą Ci wykreować działające na wyobraźni bajkowe, ale i funkcjonalne wnętrze. Maluch się w nim zakocha. Ty również.

Jakie tekstylia dla dzieci a jakie tekstylia dla niemowląt wybrać?

Kupując pościel dla dziecka należy wziąć pod uwagę fakt, że maluchy mają delikatniejszą, a zarazem bardziej wrażliwą skórę. Jest ona podatna na alergię i podrażnienia. Dlatego pościel powinna być wykonana z materiałów naturalnych, takich jak bawełna. Jest ona przewiewna i nie powoduje uczuleń. W świeżej pościeli śpi się im znacznie lepiej, a przede wszystkim sprzyja to ich zdrowiu. Najlepsze są jasne kolory – biele, beże i pastele działają na dziecko kojąco i relaksująco.

Zasłony dla dzieci to zawsze trafny wybór. Tkaniny ocieplają wnętrze, dają też niemal nieograniczone możliwości wyboru faktury, kolorów i wzorów. Odpowiednio dobrane firany i zasłony mogą wnieść do pokoju dziecięcego nowy, bajkowy element albo współgrać z już istniejącymi akcentami i podkreślić styl wnętrza. Jednolite, pasiaste czy we wzorki – piękne zasłony zapewnią pociechom atrakcyjne okno na świat!

Dywan, jak zresztą każdy element wystroju pokoju dziecka, powinien być nieszablonowy i pobudzać wyobraźnię małego lokatora. Dlatego właśnie dobrym wyjściem jest zaopatrzenie się w kolorowy dywanik, przyciągający uwagę. Jeżeli maluch ma swoją ulubioną postać z bajek, możliwe jest zafundowanie mu dywanu w jej kształcie.

Odkryj szeroką ofertę sklepu internetowego WestwingNow i znajdź piękne, funkcjonalne i przede wszystkim bezpieczne tekstylia dla dzieci i niemowląt.