Szukaj
WestwingNow Logo
Bezpłatna przesyłka od 150 zł

Tapety dziecięce i naklejki

Pokój dziecka powinien być wesoły, kolorowy i inspirujący, ale także funkcjonalny i bezpieczny. Dlatego odpowiedni wybór wyposażenia ma wielkie znaczenie dla rozwoju pociechy. Doskonałym rozwiązaniem są specjalne tapety dla dzieci a także naklejki na ścianę dla dzieci. To one nadadzą miejscu wyjątkowy charakter, a maluch będzie mógł się poczuć jak w zaczarowanej krainie.


Idealne tapety do pokoju dziecięcego

Tapety dla dzieci powinny się przede wszystkim podobać maluchowi. Warto więc zaangażować go w wybór tej dekoracji – od razu poczuje się doceniony. Trzeba również pamiętać, że wystrój dziecięcego pokoju zwykle zmienia się co kilka lat. Najlepsze będą tapety papierowe bądź te wykonane z włókna szklanego lub winylowa tapeta twarda. Dla małych artystów wspaniale sprawdzą się tapety dla dzieci do kolorowania. Na ich powierzchni znajdują się naniesione na papier wzory-kolorowanki, a zadaniem dziecka jest ich pokolorowanie.


Fototapety i naklejki na ścianę dla dzieci

W pokoju dziecka tapety nie są jednak punktem obowiązkowym. Oprócz tapety dla dzieci warto zwrócić uwagę na naklejki do pokoju dziecięcego oraz fototapety. Świetnie sprawdzą się one zarówno na ścianie, jak i na meblach. Można je bardzo łatwo przykleić oraz utrzymać w czystości. Ponadto nadadzą niepowtarzalny charakter i wprowadzą do pokoju radosną atmosferę. Pomieszczenie w mgnieniu oka może przemienić się w zaczarowany las z bajki, wysokie góry czy piękną plażę lub magiczną krainę.


Fototapety i naklejki ścienne to nie tylko zwykłe dekoracje. Mogą również służyć jako pomoc w edukacji lub być częścią zabawy. Naklejki z cyframi bądź literami alfabetu pomogą maluchowi w nauce.


Tapety dziecięce i naklejki

11 Produkty