Szukaj
Zarejestruj sie i otrzymaj voucher 50 zł!

Sztućce dla dzieci

3 Produkty
Sortuj: Popularność
Sortuj: Popularność

Praktyczne i bezpieczne sztućce dla dzieci

Rozszerzanie dziecięcej diety jest jednym z wielu etapów w rozwoju niemowlaka, z którymi mierzą się rodzice. Początki samodzielnego jedzenia są także momentami przełomowymi, wymagającymi odpowiedniego przygotowania. Sztućce dla dzieci, miseczki czy tacki są jednymi z tych akcesoriów, które z pewnością przydadzą się podczas podejmowania prób samodzielnego jedzenia. W sklepie internetowym Westwing znajdują się zarówno łyżeczki, jak i zestawy niemowlęcych sztućców, w różnych kolorach i wygodnych kształtach, dostosowanych do niewielkich, dziecięcych rączek.

Sztućce dla dzieci – różne rodzaje

Zestawy zawierające sztućce dla dzieci swoimi elementami nie różnią się zbytnio od tych, z których korzystają dorośli. Te dla dzieci nieco starszych zawierają łyżkę, widelec i nożyk o bezpiecznym, odpowiednio wykończonym ostrzu. Sztućce dla dzieci młodszych to z kolei przede wszystkim łyżeczki. Łyżeczka dla niemowlaka powinna być lekka, z wygodną rączką i dość płaską miseczką, z której z łatwością zbierze się jedzenie. Uzupełnieniem kolorowej dziecięcej zastawy mogą być również naczynia dla dzieci – zestawy miseczek w kształcie kotka czy komplet zawierający talerzyk, miseczkę i kubek z motywem dinozaurów na niejednej buzi wywołają uśmiech.

Sztućce dla dzieci – jakie wybrać?

Miłym akcentem akcesoriów dla najmłodszych mogą być ich niebanalne kształty i kolory. Figurka słonia czy hipopotama, którą ozdobiona jest łyżeczka dla niemowlaka może być czynnikiem, dzięki któremu dziecko chętniej po nią sięgnie. Wybierając sztućce dla dzieci warto jednak zwrócić uwagę nie tylko na przyjemne kształty i wygodne uchwyty, ale również na materiały, z których zostały one wykonane. Delikatne linie, zaokrąglone brzegi i niewielkie rozmiary sprawią, że łyżeczka dla niemowlaka będzie nie tylko funkcjonalna, ale i w pełni bezpieczna.

Kup sztućce dla dzieci na Westwing

Skompletowanie pierwszej zastawy niemowlaka może być niezwykle miłą przygodą. Sztućce dla dzieci mogą być również atrakcyjnym i praktycznym prezentem. Komplet akcesoriów zapakowany w estetyczne pudełko z pewnością przypadnie do gustu zarówno rodzicom, jak i dziecku. W sklepie internetowym Westwing znaleźć można zestawy łyżeczek dla młodszych dzieci, jak i komplety dla tych nieco starszych. Dzięki różnym kolorom, wielkościom i kształtom można wybrać ten, który sprawdzi się idealnie podczas dziecięcych posiłków.

Wygodna i prosta dostawa

100 dni na darmowy zwrot

Dział Obsługi Klienta 22 290 3000