Szukaj
WestwingNow Logo
Bezpłatna przesyłka od 150 zł

Komody i szafki w sypialni: praktyczne rozwiązanie

Komody i szafki to bardzo praktyczne meble. Dzięki nim uporządkujesz i zorganizujesz swój dom. Szafka pomoże Ci zapanować nad bałaganem. W komodach i szafkach najczęściej przechowujemy ubrania, bieliznę oraz tekstylia do sypialni. Oprócz bardzo praktycznej roli, będzie też ozdobą wnętrza. Te meble to must have w każdej sypialni.

Jaki rodzaj materiału wybrać?

W naszej ofercie, znajdziesz szeroki wybór komód i szafek wykonanych z różnych materiałów. Najbardziej popularnym surowcem, z których są wykonywane jest drewno bądź płyta MDF z błyszczącą lub matową okleiną. Ale w sklepie internetowym WestwingNow znajdziesz stylowe i praktyczne komody i szafki do sypialni produkowane są także z wykliny, metalu, a nawet z surowców sztucznych. Materiały można jednak łączyć i tworzyć niepowtarzalne meble, które stworzą w domu unikalny klimat.

Komody i szafki w sypialni

Ponieważ ich przestrzeń jest w wielu przypadkach mniej praktyczna niż na przykład komody, najlepiej sprawdzi się zamontowana na ścianie – w kuchni, łazience, pokoju dziecka. Szafka postawiona na podłodze będzie wymagała schylania się. Dobrze, by była wyposażona w nóżki. Ułatwi to czyszczenie zarówno mebla, jak i podłogi. W kuchni dobrym rozwiązaniem jest zabudowanie dołu szafek listwą, dzięki temu ogranicza się osiadanie kurzu w trudno dostępnych miejscach. Alternatywą dla komody może być też konsola, która po wielu latach wraca do łask. Najczęściej decydujemy się na nią w przedpokoju, ale z powodzeniem znajdzie zastosowanie w sypiania. Dobrym wyborem do sypialni będzie komoda lub szafka z lustrem. W zależności od wielkości pomieszczenia można wybrać szafki wiszące bądź stojące, w których przechowasz swoje ubrania, ale także sprawdzisz swoją stylizację szykując się rano do pracy.

Praktyczne i stylowe komody i szafki w sypialni to niezbędny element wnętrza. Najpiękniejsze z nich znajdziesz i kupisz w sklepie WestwingNow i ciesz się najwyższą jakością wykonania!

Komody i szafki do sypialni

81 Produkty
Sortuj: Popularność
Filtr