Stoliki kawowe: brązowy

31 Produkty
Sortuj według
shop-to-club

Brązowe stoliki kawowe - nie tylko drewniane

Stolik kawowy to niezbędny element wystroju każdego salonu. Tworzywo, z jakiego będzie wykonany, zależeć będzie od indywidualnych preferencji i stylu, w jakim urządzony jest dom. Stolik brązowy może być:

  • Drewniany – meble w kolorze naturalnego drewna zawsze będą na czasie. Drewno just tworzywem uniwersalnym, wprowadza do wnętrza ciepło i przytulność. Pozwala się rzeźbić w najbardziej niezwykłe formy. Brązowa barwa, jakie posiada drewno działa kojąco i daje poczucie naturalnej elegancji
  • Miedziany – barwa miedzi sytuuje się gdzieś między brązem a czerwienią. Stolik brązowy miedziany może mieć bardzo ozdobne kucia, proste kształty lub przybierać formy futurystycznych, nieregularnych brył. Gładka i lśniąca powierzchnia miedziana jest niezwykle atrakcyjna wizualnie.
  • Z rattanu – stolik brązowy w tym wydaniu jest bardzo lekki i łatwy w utrzymaniu, nadaje się do domu i ogrodu. Może przypominać wyglądem spory kosz odwrócony do góry dnem lub mieć szklany blat.
  • Szklany – stolik brązowy może mieć drewnianą podstawię i blat z przydymionego szkła. Bardzo ciekawie zaprezentuje się stolik wykonany w całości z giętego szła barwionego na kolor mlecznej lub gorzkiej czekolady

Brązowe stoliki kawowe w klimacie industrialnym

Miedź doskonale prezentuje się w lofcie, przywołuje przemysłowy klimat fabryk z początku ubiegłego wieku. Jej kolor dodaje przestrzeni industrialnej przytulności i świetnie komponuje się z barwą ceglanych ścian. Wspaniale wyglądają tu miedziane lampy, widoczne rury, naczynia i inne akcesoria. Chętnie wykorzystywane w stylu industrialnym szkło i metal tym razem mogą połączyć się w cieplejszej tonacji. Stolik brązowy miedziany może mieć formę prostego stelaża, na którym umocowany jest szklany blat. W innej wersji tylko blat może być z miedzi, a reszta wykonana z innego metalu. Najciekawszym rozwiązaniem będzie jednak stolik brązowy całkowicie pokrywany miedzią. Niezwykle oryginalnie rozwiązanie to stolik miedziany o wysokości 45 cm, wyglądający tak, jakby był zrobiony z części starego samolotu. Powinny być na nim widoczne nity, ślady spawania i śruby.

Sama słodycz – brązowe stoliki kawowe ze szkła

Połączenie koloru brązowego z tworzywem szklanym daje oryginalny efekt. Szkło kojarzy się z chłodnym minimalizmem, brąz z kolei jest barwą ciepłą. Takie zestawienie sprawdzi się we wnętrzach w stylu nowoczesnym, w których dominują na przykład biele, żółcie i oranże. Stolik brązowy w odcieniu czekoladowym niebanalnie będzie wyglądał na tle tapet w abstrakcyjne wzory w stylu lat 60. lub białej sofy, na której leżą pomarańczowe poduszki. Wyjątkowo pięknie zaprezentuje się stolik brązowy odcieniu karmelu, ciemnego miodu lub bursztynu. Stolik kawowy z blatem z bursztynu byłby dość kosztowną ekstrawagancją, mając ograniczony budżet można jednak zainwestować w szklany stolik w odcieniu miodowym. Może mieć formę zbliżoną do sześcianu i szerokość około 33 cm. Jego ciepła, głęboka barwa wprawi w zachwyt, kształt i tworzywo – zaskoczą. Taki brązowy stolik kawowy będzie połączeniem ciepłych barw oraz ciekawym elementem aranżacji salonu.

Odkryj nasz szeroki asortyment brązowych stolików kawowych na WestwingNow i kup swój ulubiony model!