Szukaj
WestwingNow Logo
140 zł dla CiebieBezpłatna przesyłka od 150 zł
Dutchbone

Stół do jadalni z blatem z litego drewna Kapal

1 779 złzawiera VAT

(2)

9-14 dni robocze
Bezpłatna przesyłka od 150 zł

Bezpłatna przesyłka od 150 zł

100 dni na darmowy zwrot

100 dni na darmowy zwrot

Dział Obsługi Klienta 22 290 3000

Dział Obsługi Klienta 22 290 3000

Informacje o produkcie

materiał

Blat: lite drewno tekowe pochodzące z recyklingu o grubości 3,5 cm Nogi: stal z celowymi śladami użytkowania (wygląd stali węglowej)

Kolor

Blat: drewno tekowe Nogi: czarny z drobnymi srebrnoszarymi śladami

wymiary

Szerokość: 90 cm Wysokość: 76 cm Głębokość: 90 Wysokość blatu: 3,5 cm

Dodatkowe informacje

Unikalny stół z surowym blatem wykonanym z przetworzonego drewna tekowego z Indonezji Każdy stół jest wyjątkowy, ponieważ blat składa się z kawałków drewna tekowego, które wcześniej były używane na łodziach, szopach lub domach Pęknięcia, nacięcia i ślady w drewnie tekowym nadają każdemu produktowi unikatowy charakter Blat można przetrzeć olejem drzewnym, który sprawia, że jest ciemniejszy i chroni go przed plamami spowodowanymi przez płyny Stół dostarczany jest w płaskim opakowaniu, po rozpakowaniu należy zamontować nogi do blatu stołu

Numer produktu: 156885

Informacje o dostawie

Czas dostawy: 9-14 dni robocze

Informacje o marce

Nowoczesne i estetycznie wysmakowane, przy tym proste i nienachalne. Takie jest holenderskie wzornictwo, a kolekcja marki Dutchbone to jego ucieleśnienie. Utrzymane we wszystkich kolorach ziemi meble i dodatki będą idealną propozycją dla pasjonatów pięknych wnętrz.

Opinie klientów

(2)

Review image
Nie do końca jestem przekonany
Opinie od Anonimowy klient Opinia z 04/01/2021
W między czasie zatroszczyłem się o zamienny produkt. Stół jest solidny, ma naprawdę świetną, rustykalną powierzchnię i wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciach. Muszę zwrócić uwagę na dwie rzeczy. 1. Montaż nóg jest łatwy, ale nie jest wysokiej jakości. Wymiary czterech otworów na śrubę nie do końca są poprawne, więc jedną z czterech śrub trzeba siłą wkręcić do gwintu, żeby spasowała. Potem już tego nie widać, stół stoi stabilnie. Niemniej jednak uważam, że w tej cenie można poprawić jakość. Moja druga uwaga jest niezbędna do decyzji o zakupie. To nieobrobiona płyta z litego drewna. Już po pierwszym użyciu na stole zostają ślady po szklankach, które nie znikają. Smarowany chleb, który przypadkowo upadł na stole, pozostawił dużą plamę tłuszczu. Po prawie dwóch tygodniach stół wyglądał katastrofalnie. Na szczęście stół udało mi się wymienić dzięki pomocy Westwing, a nowy stół otrzymałem jeszcze zanim odesłałem stary. Teraz stół pokryłem olejem i zaimpregnowałem go - nawet jeśli blat nadal wygląda na wysokiej jakości, stół ma teraz zupełnie inny kolor i nie ma już nic wspólnego z tym na zdjęciu Wydaje mi się to problematyczne. W końcu ten stół przeznaczony jest do użytkowania w jadalni, nie jest to stolik pomocniczy. W takim wypadku uważam impregnację za konieczną. Ale ponieważ stół jest znacznie ciemniejszy, wygląda zupełnie inaczej w pomieszczeniu. Moim zdaniem Westwing powinien w przyszłości umieścić na stronie odpowiednie zdjęcie produktu. Pisemna informacja w opisie nie jest wystarczająca.
Tłumaczenie (profesjonalne) z minimalną redakcjąZobacz oryginał
Review image
bardzo to lubię
Opinie od Annelie H. Opinia z 13/07/2020
Bardzo ładny stół jadalny w świetnym rozmiarze, który idealnie do mnie pasuje. Bardzo podoba mi się również wykonanie. Jedynym minusem są drobiazgi. Wkręty są czasami zbyt krótkie, aby zmieścić wewnętrzną śrubę nóg stołu. Jednak dokładnie tak się dzieje, jeśli pominiesz instrukcję.
Tłumaczenie (profesjonalne) z minimalną redakcjąZobacz oryginał