Ręczniki kuchenne

39 Produkty
Sortuj według
shop-to-club

Ścierki kuchenne z mikrofibry

Nowoczesne ścierki kuchenne z włókien chłonących wodę od kilku lat cieszą się coraz większym powodzeniem. Łączą w sobie zalety ścierek wykonanych z tkanin i ręczników papierowych. Doskonale chłoną brud i wilgoć, a jednocześnie można je wyprać i w przeciwieństwie do ścierek bawełnianych łatwo usunąć z nich plamy. To praktyczne i przyjazne dla środowiska rozwiązanie. Ścierki z mikrofibry są z reguły sprzedawane w większych kawałkach lub rolkach, dzięki czemu można samodzielnie je pociąć i odpowiednio dopasować ich rozmiar. W sprzedaży dostępne są także wygodne ścierki nasączone środkami czyszczącymi i ścierki kuchenne wzbogacone cząsteczkami srebra, które mają działanie antybakteryjne.

Urządzając stylowe wnętrze nie można zapominać o dbaniu o jego czystość i porządek. Chociaż jedni deklarują, że sprzątanie ich relaksuje a drudzy otwarcie mówią o tym, że go nie znoszą, nie da się zaprzeczyć, że jest nie do uniknięcia. Dlatego zawsze warto postarać się, aby sprzątanie stało się przyjemniejsze, niezależnie od tego, jakie ma się do niego podejście. Estetyczne i funkcjonalne akcesoria do czyszczenia przypadną do gustu każdemu, a na dodatek pomogą w codziennej pielęgnacji podłogi, mebli, dywanów lub akcesoriów.

Przydatne akcesoria do czyszczenia

Obecnie, poza nowoczesnymi akcesoriami takimi jak designerskie odkurzacze lub mopy parowe, wciąż wykorzystuje się tradycyjne akcesoria do czyszczenia. Mimo że sprzątanie zdominowały nowoczesne rozwiązania, warto mieć w domu akcesoria do czyszczenia takie jak miotła i zmiotka, które przydają się, kiedy potrzeba coś szybko posprzątać, a nie chce się wyciągać odkurzacza.

Tradycyjne ścierki to akcesoria do czyszczenia o wielu zastosowaniach. Dostępne obecnie zestawy ścierek przydadzą się w walce z kurzem, użyje się ich do osuszenia umytych naczyń, zetrą plamę z obrusu lub okruszki ze stołu. Dostępne są ścierki z włókien naturalnych, mikrofibry jak również wzbogacone cząsteczkami srebra o właściwościach antybakteryjnych. Warto sprawdzić, czy ma się w domu wszystkie potrzebne akcesoria do czyszczenia i dokupić do nich zestaw ładnych i praktycznych ścierek.

Szczotka do kurzu kojarzy się często ze starymi filmami, w których ubrane w elegancki fartuszek gosposie krzątały się po domu, dbając o czystość każdego kąta. Takie szczotki do akcesoria do czyszczenia, które warto mieć, na przykład na wypadek, kiedy chce się szybko pozbyć kłaczków kurzu gromadzących się na abażurze.

Akcesoria do czyszczenia nie muszą być nudne! Jednak ze względu na swoje prozaiczne zastosowanie najczęściej chowane są po różnych zakamarkach domu bądź mieszkania. Czas to odmienić. Chociaż akcesoria do czyszczenia nie muszą być głównym elementem dekoracyjnym, mogą stać się dodatkami, które podkreślą styl wnętrza. A poza tym będą zawsze pod ręką.

Ścierki ozdobą mieszkania

W każdym domu przyda się przynajmniej kilka rodzajów ścierek. W przypadku produktów materiałowych powinniśmy mieć na uwadze, że nie pełnią one wyłącznie funkcji użytkowych, ale także dekoracyjne. Przyczepione magnesem do lodówki lub wiszące na haczykach znajdują się w najbardziej widocznych miejscach w kuchni. Niezależnie od rękawic kuchennych bardzo często wykorzystuje się je również przy podawaniu gorących dań. Warto, zatem dobrać ich kolor tak, aby pasowały również do innych kuchennych akcesoriów ― na przykład fartucha i serwetek. Cena ścierki jest przystępna, dlatego można sobie pozwolić na kilka modeli.

Odkryj nasz szeroki asortyment ręczników kuchennych na WestwingNow i kup swój ulubiony model!