Pudełka: papier

25 Produkty
Sortuj według
shop-to-club

Kartony ozdobne do przechowywania przedmiotów

W wielu pomieszczeniach brakuje choć jednej dodatkowej szuflady lub półki, która pomieściłaby niewielkie elementy, ubrania lub kosmetyki. Na ratunek w sklepach dostępne są kartony ozdobne. Są one alternatywą dla niewielkich szafek na kółkach lub półek. Mają ozdobne wzory, dlatego świetnie prezentują się w pomieszczeniu, a do tego są naprawdę pojemne. W pokoju dziecka sprawdzą się pudełka w motywy zwierząt, postaci z bajek lub kolorowe wzory. Będą idealne do przechowywania zabawek, a w wypadku starszych dzieci książek, biżuterii, plecaków i innych przedmiotów. W biurze przechowają dokumenty, segregatory oraz akcesoria biurowe. W sypialni można umieścić je na szafie i schować w nich zimowe kurtki, buty lub inną odzież, która nie nadaje się na daną porę roku.

Kartony ozdobne jako element dekoracji

Kartony ozdobne, jak sama nazwa wskazuje, posiadają atrakcyjny wygląd. Z tego względu mogą stanowić ozdobny element wielu aranżacji. Mniejsze kartony mogą być ustawione na komodzie w sypialni. Wtedy będą ciekawym pudełkiem na biżuterię oraz inne drobiazgi. W pokoju dziecka pomysłowym rozwiązaniem jest ustawienie na sobie kilku pudełek o różnych fakturach. Patent ten sprawdzi się również w przedpokoju. Mniejsze kartony można ustawić jeden na drugim i przechowywać w nich obuwie. Nie będą wyglądały przypadkowo, a do tego w odpowiedni sposób przechowają buty. W salonie także włączyć kartony do aranżacji, nawet w tym elegancko urządzonym. Jeśli chce się je przyozdobić, można przewiązać pudełka tasiemką i zawiązać kokardę. W prowansalskim wnętrzu na kartonie można położyć ususzone kwiaty.

Skrzynia pełna skarbów

Osoby, które kochają zbierać stare zdjęcia czy pocztówki, z chęcią wykorzystają do tego celu pudełka z papieru. Można do niego wrzucić nasze wspomnienia, ozdobić go pamiątkami z podróży czy zdjęciami z przyjaciółką. Stanie się ono w ten sposób wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. Można również poeksperymentować z kolorami i wycinkami z gazet, komponując niezapomniane kolaże.

Dla dzieci pudełko może stać się początkiem wielkiej przygody. Czy będzie to piracka skrzynia pełna skarbów, czy kapsuła czasu, do której można włożyć różne przedmioty przeznaczone dla przyszłych pokoleń – zabawa zapewniona do wieczora.

Kartony ozdobne czy pudełko na prezent?

Między innymi pudełko na Kartony ozdobne są na tyle atrakcyjne, że można je wykorzystać w różnych sytuacjach. Mogą one stanowić prezent. Niejednokrotnie ciężko jest dopasować opakowanie na pokaźnych rozmiarów prezent. Wtedy karton będzie idealnym rozwiązaniem. Dla wypełnienia jego całkowitej powierzchni, warto umieścić w jego wnętrzu ozdobny papier lub materiał. Kartony ozdobne posiadają przystępną cenę i są powszechnie dostępne. Można również skorzystać z pudełka po butach, które własnoręcznie ozdobi się w dowolny sposób. Zapewne obdarowana osoba doceni trud, jaki został włożony w przygotowanie opakowania.