Szukaj
WestwingNow Logo
Bezpłatna przesyłka od 150 zł

Pokój dla dziecka

Urządzając pokój dla swojej pociechy, warto pomyśleć o jej zainteresowaniach. Doskonałym pomysłem jest stworzenie przestrzeni, w której będzie mogło odpocząć, bawić się i rozwijać. Dlatego pokój dziecięcy powinien bawić, uczyć i budować poczucie bezpieczeństwa. Zainspiruj się i stwórz dziecięce królestwo!


Podczas aranżowania pokoju dziecięcego możemy dać się ponieść wyobraźni. Ważne jednak, by pomieszczenie nie przytłaczało, dlatego lepiej zrezygnować z ciemnych kolorów i masywnych mebli. W pokojach dzieci lepiej sprawdzają się naturalne tony, biele, jasne róże, żółcienie, zielenie i błękity oraz lekkie, najlepiej wielofunkcyjne meble.


Urządzając pokój dla dziewczynki lub pokój dla chłopca należy się przede wszystkim kierować gustami naszych pociech. Dzieci będą szczęśliwe, jeśli pozwolimy im wskazać ulubione kolory, wzory, bohaterów bajek, sportowców. Ich zainteresowania mogą być inspiracją aranżacji wnętrza. Rodzice mogą z kolei wybrać odpowiednie meble, pościel, dywan i firany. Wspólne urządzanie wnętrza sprawi wszystkim mnóstwo frajdy!


Urządzając pokój dla dziecka warto pamiętać o tym, by wyposażenie służyło domownikowi jak najdłużej. Wielu producentów oferuje serie mebli modułowych, które rosną wraz z nim i są tak skonstruowane, że można je dowolnie zestawiać, dostosowując aranżację do odpowiedniego wieku.


W magazynie Westwing znajdziesz mnóstwo ciekawych pomysłów i wskazówek, jak sprawić, by pokój dziecięcy był jeszcze piękniejszy. Zastanawiasz się, jak urządzić to wspaniałe wnętrze? Chcesz wybrać meble i dodatki do pokoju dziecka? Porady na temat krzeseł, stolików, foteli bujanych, huśtawek i łóżeczek odnajdziesz na stronach Westwing. Dodatkowo wywiady z ekspertami i projektantami przybliżą najnowsze trendy i będą źródłem niekończących się, radosnych inspiracji. Dzieci będą zachwycone!


Pokój dziecięcy

535 Produkty
Sortuj: Popularność
Filtr