Poduszki świąteczne

97 Produkty
Sortuj: Popularność
Filtr

Wygodna sofa, na której ułożysz poduszki świąteczne, to miejsce, w którym najchętniej spędza się święta. Po świątecznym spacerze czy zabawie na świeżym powietrzu, rozsiądź się wygodnie na miękkich świątecznych poduszkach, w swoim ulubionym fotelu lub na kanapie.

Poduszki świąteczne prędko nie wyjdą z mody

Pokochaliśmy je za piękny świąteczny wygląd, jaki nadają naszemu wnętrzu. Wszystko wskazuje na to, że zostaną z nami jeszcze na długo, zapewniając nam wygodę i komfort w świątecznym czasie. Kolorowe świąteczne poszewki na poduszki tworzą wspaniałą atmosferę w każdym salonie czy sypialni. Dzięki nim łatwo i szybko wprowadzisz magię świąt do każdego wnętrza, a dzięki mnogości wzorów i kolorów postawisz kropkę nad i swojej świątecznej aranżacji. Odkryj naszą kolekcję poduszek świątecznych, które dopasujesz do wnętrz w każdym stylu.

Kolekcja poduszek świątecznych od Westwing

Specjalnie dla Was wybraliśmy najpiękniejsze, stylowe poduszki świąteczne, w których się zakochasz. Starannie wybraliśmy wzory które spodobają się miłośnikom bożonarodzeniowego ciepła. W naszej kolekcji znajdziesz poduszki świąteczne na Boże Narodzenie, które wpiszą się w aranżację każdego wnętrza. Dla zwolenników tradycyjnych bożonarodzeniowych wzorów wybraliśmy przyjemne w dotyku poszewki w renifery, choinki i wzory znane z zimowych czapek i szalików. Miłośnicy tradycyjnych, ale minimalistycznych wzorów pokochają poduszkę z aksamitu Christmas Wreath z naszej autorskiej kolekcji. Nasi projektanci proponują białą poszewkę ozdobioną wyszywanym wieńcem jarzębiny. Czerwone owoce i delikatne listki wspaniale komponują się z jasną sypialnią, lub wnoszą kontrastujący motyw, do ciemniejszych sypialni w drewnie.

Zwolennicy tradycji mogą spokojnie ulec czarowi poduszek przywodzących na myśl wzór stylowego, zimowego swetra retro. Poszewki z dzianiny David i Flemming wprowadzą do wnętrza urokliwy element chalet - stylu przytulnych alpejskich chatek. Doskonale wpiszą się też w kompozycje utrzymane w stylu retro, a nawet w dopasują się do nowoczesnego wnętrza dzięki swojemu minimalistycznemu podejściu do designu. Nie obędzie się bez nich także skandynawski salon - wspaniela zarezentują się na klasycznym uszaku czy skandynawskiej sofie.

Odkryj poszewki świąteczne na nowo

Nowoczesny design i minimalistyczne wnętrza zyskają odrobinę świątecznej przytulności, jeżeli na designerskich kanapach i fotelach umieścisz akcent w postaci poduszki w świątecznej poszewce. Do wnętrza w stylu nowoczesnym proponujemy poszewki z autorskiej kolekcji Westwing.

Każde wnętrze, bez względu na styl, zasługuję na szczyptę świątecznej czułości. Jednak poduszki świąteczne, która dla Was wybraliśmy najpiekniej zaprezentują się w salonie, w którym rodzina i przyjaciele zasiądą wspólnie by świętować ten piękny czas.