Szukaj
Westwing Logo
Bezpłatna przesyłka od 150
Himla

Poduszka z lnu Sunshine Fringe

214 złzawiera VAT

Informacje o produkcie

materiał

Poszewka: len Wypełnienie: pierze kacze

Kolor

Przód i tył: zielony

wymiary

Długość: 50 cm Szerokość: 50 cm

Dodatkowe informacje

Poduszka z lnu z identycznym przodem i tyłem oraz frędzlami Zapięcie: zamek błyskawiczny Oferta obejmuje wypełnienie Len pochłania do 35% wilgotności i oddaje ją na zewnątrz Len bardzo szybko schnie i daje uczucie miłego chłodu w letnie noce, jest niestrzępiący się, odporny na zabrudzenia, bakteriobójczy i antystatyczny

Numer produktu: 101566

Informacje o dostawie

Gwarantujemy proste i przyjemne zakupy. Twoje zamówienie zostanie bezpiecznie zapakowane i dostarczone do Twojego domu.

Duże i nieporęczne produkty są również dostarczane pod wskazany adres dostawy. Podczas składania zamówienia należy pamiętać o podaniu numeru telefonu. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia terminu dostawy.

Informacje o marce

Od ponad 20 lat szwedzka marka Himla realizuje misję wprowadzania do domów dobrej energii w postaci pięknych i przytulnych tekstyliów. W jej ofercie znajdziesz m.in. miękkie poduszki, lniane pledy oraz urocze dywany zdobione frędzlami. Najlepsza jakość, naturalne materiały oraz starannie dobrana paleta kolorystyczna – oto cechy marki, za którą stoi szczególny przekaz. W tłumaczeniu z języka szwedzkiego Himla oznacza „niebiański” i… nie ma lepszego słowa, by opisać jej wspaniałe produkty!